Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan számoljak el a lelkiism...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan számoljak el a lelkiismeretemmel? Csak a körülmények tehetnek róla

Figyelt kérdés
Volt egy srác a gimiben akivel tömören annyi volt a történetünk hogy az évek alatt csak bámultuk egymást. Egy hónapja találkoztunk a buszon (nagyon közel lakunk egymáshoz) és beszélgetni kezdtünk. Aztán kiderült hogy van barátnője, aki rákos. Abban a pillanatban mikor megtudtam nem válaszoltam a hívásaira sem az üzenetére. Aztán három napja éjjel idejott és megtörtént a dolog. Másnap reggel hívták a srácot a barátnője szülei hogy a lány éjjel meghalt. Én szóhoz sem tudtam jutni...sőt most sem tudok...22N

2017. máj. 3. 02:50
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Hurrá! Szabad a pasi, és mivel a barátnője akkor már valószínűleg halott volt, így nem is megcsalás. Mi a kérdés?

Azon kívül, hogy a sztoriból az a rész kimaradt, hogy ha odamegy valaki, akivel csak beszélgetsz, akkor kerültél rá hirtelen a faxára? Ez a rész kicsit zavaros.

;)

2017. máj. 3. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondhatjuk rólad, hogy játszottad a nehezen kaphatót.
2017. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy beszélgetésből hogy lehet egyből ide kijukadni? Nem hamari volt ez egy kicsit? Elég fura a sztori
2017. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből látszik, milyen erős egyéniség vagy. Mindennek ellen tudsz állni, csak a kísértésnek nem.
2017. máj. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Én sem jutnék szóhoz. Ne keresd most a srácot, gondolom meg kell küzdenie a lelkiismeretfurdalásával, nehéz lesz neki, és neked is.

Elég kellemetlen szituáció, remélem, hogy sikerül majd egyszer kiheverned. Jobb tanácsot sajnos nem tudok adni.

2017. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez vagy kamu vagy ha nem,akkor k*****a szégyeljétek magatokat.. eszem megáll
2017. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
... Büszkék lehettek magatokra.
2017. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez kamu

De ha igaz lenne..mert mivan ha..

Akkor gratula ri!!nc 😒😒😒😒

2017. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!