Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik számolják, hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik számolják, hányszor utasították el őket, mégis hogyan követitek nyomon? Segít nektek az, hogy így számon tartjátok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyenekről mindig az jut eszembe, hogy hihetik azt, hogy segít ez nekik, de a valóságban nagyon is hátráltatja őket ez a hozzáállás.
2016. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Füzetbe írom, a legfontosabb dolgokkal együtt. De nem csak ezt tartom számon, hanem nagyjából mindent.
2016. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is számon tartom, egyszer lefekvés előtt összeszámoltam, és még katekóriába is rendeztem .1. csak tetszett de nem lett semmi 2. iskolás kapcsolatok 3 komoly kapcsolatok 4 akik megbántottak.


Akkor segített, amikor elegem lett a zösszes fiúból, férfiból aki megbántott, összeszámoltam kategorizáltam és dolgoztam ki b tervet :), utána meg jött a srác, aki számomra a töletes volt :) azóta 5 éve együtt vagyunk és végig kibeszéltük az összes kapcsolatomat, meg az ő volt barátnőit is :)

2016. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!