Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valóban én vagyok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban én vagyok ilyen konzervativ? Többi Lent.

Figyelt kérdés
Feleségemnek volt még egy párja a mi házasságunk alatt éveken keresztül, most kiderült, azt mondta ez a mai házasságokban normális, hogy mindenki tart szeretőt, valóban én vagyok ilyen konzervativ? Vagy tartsak én is valakit? De azt ő nem tartaná normálisnak.
2017. júl. 17. 07:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem vagy az. Szoktam mondani, mindenkinek mas a normális.

Az en párom most külföldön melozik de eszembe sem jutna megcsalni. Nekem ez a normális. A te exednek (?) meg ez, h csalt. Sajna egyre tobb ilyen gerinctelen hapsi es riherongy van...


35N

2017. júl. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak és nők is csalják a párjukat.Kortól , nemtől függetlenül vannak ilyen emberek.

De én úgy gondolom, hogy sokan vannak, akik viszont hűségesek, szeretik és tisztelik a párjukat.

Vagy ha már nem,akkor szakítanak/elválnak és utána keresnek mást.

Meg kell találni azt, aki hozzánk hasonló, nem lenne képes megcsalásra.

A feleésged nem normális, dobd ki a fenébe.

2017. júl. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Kivágnám, mint a macskát sza....ni.

Úgy látszik én is konzervatív vagyok;-).

2017. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ez a normális, meg nem is csinálja mindenki.

Akiket én ismerek, azok legalábbis biztosan nem, illetve saját magamról tudok teljes bizonyossággal nyilatkozni, hogy nem csaltam meg senkit. Annak ellenére se, hogy volt olyan pasim, aki engem viszont igen, és pont ugyanezzel takarózott, hogy minden férfi hűtlen, senki se fogja kibírni egy p.na mellett élete végéig.

Az ilyen ember primitív ösztönlény, és annyit se érdemel meg, hogy leköpd. Sajnos, erre csak utólag jöttem rá, úgyhogy akkor és ott leköptem.


Lépj tovább! Fogsz találni olyan nőt, aki nem csal meg!

2017. júl. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem vagyok konzervatív, de a megcsalás nálam nem fér bele. A szabadosságot a kapcsolatban egymáson éljük ki, tehát vadulunk amennyi belefér, de kifelé nem tekintgetünk. Az ilyen emberek mint a nejed mindig megindokolják, hogy ez természetes, és mindig csak addig természetes, amíg ők csinálják. Ez önzés és se nem modernség se nem liberalizmus.
2017. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Te nem konzervatív vagy, hanem balek.


Én a 12 év alatt egyszer sem csaltam meg a férjem, pedig lett volna rá lehetőségem. Döntés kérdése...

2017. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A feleségeddel nem a család a legnagyobb probléma, hanem az, hogy még ki is kéri magának a lotyóságot. Természetesen nem csalja minden nő a párját, ezt sem gondolhatod komolyan. Ne legyél balek.
2017. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A megcsalás és a hűtlenség nem szériatartozéka mindenkinek. Én életemben egyszer csaltam meg egy exnőmet, de őt is úgy, hogy utána magamtól bevallottam neki, ráadásul akkor már 3x kidobtam előtte, csak mindig visszasírta magát, én meg nem voltam elég erős, hogy pontot tegyek a kapcsolatunkra.


Hozzám pedig minden exnőm hűséges volt (egy félbolond, borderline -os, önbizalomhiányos szex-gépet leszámítva), ismerem annyira őket, hogy kimondhassam biztonsággal: nem fért volna bele a természetükbe a megcsalás.


Az egyszeri megcsalást amúgy én más kategóriába sorolom, mint a szerető tartását, kb. mint ahogy a hirtelen felindulásból elkövetett gyilkosságot is máshogy ítéli meg a jog, mint az előre kiterveltet. A megcsalás lehet egy dühödt lázadás is a megszokások fogsága ellen, amit gyakran megbán az illető, a szeretőzés viszont egy skizofrén életforma, ami notórius hazudozásra, hamis érzés-kifejezésre épül és visszafordíthatatlan a viszonyra nézve.


Én olyan nővel nem akarnék tovább semmit, aki mellettem szeretőt tartott. Az nálam leszerepelt egy életre. És szerető se lennék. Pár éve egy nagyon csinos kis szexbomba megpróbált szeretői szerepbe illeszteni a férje mellé. Eleinte úgy tálalta, hogy már szakítani akar vele, és akkor mi összejöhetnénk, de lassan megvilágosodtam: ő sosem akart elválni, én csak #2 lehettem volna az életében. Tudom, sok férfi pont erre vágyna, de én utálok titkos társ lenni egy naiv, szerető férj árnyékában.

2017. júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!