Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnátok ha barátnötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha barátnötök egy idegennel aludna?

Figyelt kérdés
Barátnöm elment buliba egy ismert társasággal persze voltak új emberek is de egyik egész este kereste a társaságát. Este a szálláson ahol elég szükös volt természetesen ez a srác aludt a barátnöm mellett. Nem volt semmi csak simogatás szerintetek ilyenkor mit kéne tennem?

2017. júl. 18. 00:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja, gondolom milyen szűkös volt a szállás: annyira nem volt hely, hogy egymásra kellett feküdni.

Ez nálam is lapát lenne: egyedülállóként azzal fekszik össze, akivel csak akar.

2017. júl. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"Jó kapcsolatod" van és ezt sem veszed észre:DDD


Te baltasz vagy, ő meg libi:DDD

2017. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Annyira kevés volt, a hely, hogy kénytelenek voltak egymáson feküdni. ;)

Meg volt egy kis petting. A csajod belezúgott, beindult rá, hagyta magát fogdosni, de egyébként nem volt köztük semmi. Se ruha, se levegő...

2017. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez jó 13-as, én is így gondolom! :D
2017. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
,,helyszukeben" pont melle kellett fekudni,ugy hoy tudta hogy a pasi megakarja fektetni...,,csak aludtak" ,en mondom neked nő letemre hogy papucs vagy!Tuti hogy megdugta a baratnodet,annak meg jol is esett,en lapatra tennem a csajt,mindig igy kezdodik,most csak elnezed neki-neki meg nem lesz igy lelkiismeret furdalasa mert tudja hogy visza fogadod ugyis,es maholnap mar a fel varos atment rajat es vigyorognak rajtad hogy milyen szerencsetlen vagy-ennel a nonel 100x jobbat kapsz hidd el!(21N)
2017. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor aludjon továbbra is az idegennel.
2017. júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%

Kíváncsi vagyok, hogy ha egy csaj tette volna fel a kérdést, csak nyilván fordított helyzetben, akkor is ezt írták volna azok, akik azt mondják, hogy kidobnák a csajt?

Mert én láttam már hasonló kérdést nőtől és mindenféle féltékeny libának lett beállítva.

2017. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nalam a szimpla egyuttalvas simogatas nelkul sem ferne bele egy ellenkezo nemuvel. En is voltam mar ottalvos hazibuliban es az alvast siman megoldottuk anelkul, hogy ilyen elofordult volna, pedig szukos volt a hely.....dobd ki!
2017. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha erdekelned es tisztelne az erzeseid, akkor megoldotta volna hogy haza jojjon, fog egy taxit pl.
2017. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!