Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a barátnőtök hiv-pozitív lenne?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatai voltak a legutolsó pasijától kapta el. Teljesen véletlenül egy betegsége miatt derült ki. Mi csak óvszerrel szexeltünk eddig.
2016. dec. 20. 15:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
szakitanek.
2016. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
5%
Nem tudom...tényleg nem. Nehéz helyzet.
2016. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

Sajnálom-sajnálom emberileg, de én is szakítanék.

Egy szexuális együttlét nemcsak a közösülésről szól, nem mindenhez lehet gumit húzni.

Nem szeretnék ilyen kapcsolatban élni.

2016. dec. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Én is sajnálom, de én is szakítanék.
2016. dec. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
70%

Sajnálnám tényleg, de mindenképpen szakítanék.

Egyszerűen már nem tudnék úgy hozzányúlni, hogy ne azon idegeskedjek állandóan, hogy nem kapom-e el véletlenül tőle azt a vackot. És ha kiszakad a gumi?

Így nem lehet élni.

2016. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Imádkoznék, hogy rólam ne derüljön ki ugxanez, majd szakítanék én is.
2016. dec. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
34%

Elmennék magamat is kivizsgáltatni.

Hogy megéri -e vele maradni így,azt te neked kell tudni. Olvasgass alaposan,ásd bele a témába hogy mi is ez pontosan .

2016. dec. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként nehéz beleképzelnem magam a kérdésbe,mert sok éves kapcsolatban vagyok, őt biztosan nem hagynám el.

De ha egy pár hetes/hónapos kapcsolatban derül ez ki,akkor inkább búcsút intenék.

2016. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem is sokat számít, hogy pár hetes-hónapos kapcsolatról, vagy már komoly dologról van szó. Nyilván életem szerelmét nem hagynám el emiatt, főleg, mert ha hosszabb ideje együtt voltunk, akkor az óvszer ellenére is megfertőződtem már valószínűleg. Rendszeres szexuális élet mellett szinte lehetetlen elkerülni a fertőzést, hiába az óvszer.

Először is kivizsgáltatnám magam, ha fertőzött lennék, annyira nem pánikolnék be, ma már viszonylag jól kezelhető ez a baj, max. a gyerekvállalásról kéne lemondani emiatt.

Ha nem kaptam el, akkor lehet, hogy még az amúgy komoly kapcsolatom is rámenne, mert félnék vele szexelni, csókolózni, érintkezni... elvágná az ujját, én meg világgá szaladnék, nehogy elkapjam a vírust tőle. Szerelem ide vagy oda, fertőző betegségekre mindenki így reagál, akárhogy szereti a másikat... én még akkor is arrébb teszem a páromat, ha náthás vagy kötőhártyagyulladása van... és ugyanúgy nem engedem neki a tipitapit, ha nekem van valami bajom... ez ilyen.

Ettől függetlenül simán elképzelhetőnek tartom, hogy két ember szereti egymást annyira, hogy ebben a helyzetben is kitartana, és vállalná a kockázatot. De azt meg teljesen megértem, ha valaki emiatt nem képes folytatni a párjával.

Neked kell döntened... először is kivizsgálás, aztán döntsd el, hogy mit vállalsz be a barátnődért. De ha már megfertőzött, akkor nem kell szakítanod vele...

2016. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy szakítanom kellene. De szeretem és sajnálom is,hogy ilyen helyzetbe került mert rendes életet élt. Szerintem én nem kaptam el,de az nemsokára kiderül.
2016. dec. 20. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!