Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy megcsalásban menyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megcsalásban menyire okolható a harmadik fél? Reá szokták fogni, hogy ő lépett be a kapcsolatba, szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 18:48
1 2
 11/15 Ildikó60 ***** válasza:
22%
A harmadik fél nem hibáztatható. Mi van ha tudja, hogy a másik fél kapcsolatban él, de azt is tudja, hogy rossz az a kapcsolat. Megette a fene azt a házasságot vagy más tartós kapcsolatot,amelyben a felek egymás iránti hűsége azon múlik, hogy az egyik felet megkívánja-e egy harmadik. Ha nagyon fiatal a félrelépő fél, akkor természetes kíváncsiság vezetheti, fiatalok, sajnos meg kell várni, amíg elmúlik ez a kritikus időszak. Ha idősebb korban, kerül sor a félrelépésre, akkor viszont a harmadik fél kóstolgatása helyett érdemes elgondolkodni azon, hogy a megcsalt fél megadott-e mindent a másiknak. Egy következő ok lehet, ha kihült a kapcsolat, akkor viszont nincs mit tenni, nem kell hibást keresni, el kell búcsúzni egymástól. Kedves Kérdező, ne a harmadik felet hibáztasd, beszéld meg a pároddal, hogy mit érez, miért lépett félre, és mik a további tervei veled. Ha elválnak útjaitok, az nagyon rossz lesz neked, de még mindig jobb, mint az örökös rettegés attól, hogy belép-e egy harmadik fél a kapcsolatodba. Üdv.
2017. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én nem a harmadikat hibáztatnám, vagyis nem teljesen. Nem neki van párja, ő senkinek nem ígért semmit.

Etikátlan, erkölcstelen, én sose tennék ilyent, de akkor is van nála nagyobb hibás.

2017. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Tóth Károlyka ***** válasza:
12%
Én egyet tudok: Mindig a nő a hibás, hisz övé az utolsó szó. Ha ő azt mondja hogy nem, akkor nem.
2017. júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Empatikus válasza:
Egy jó, szeretetteljes kapcsolatba nem tud éket vetni egy harmadik, a probléma akkor van ha a kapcsolatban gondok vannak. Az is igaz, hogy a férfiakba be van kódolva, hogy minél több nővel párosodjanak. Van egy régi mondás: a legszebb nőt is unja valaki. Persze, ha egyébként a pasi megkap otthon mindent, akkor nem hagyja el a párját, családját, de a kalandozást egyik sem veti meg. Ez van.
2017. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolat alakulásáért csak a 2 tag okolható. Olcsó dolog kifelé mutogatni. Minden a 2 ember döntésein múlik. Én, pl. ha elhagynám a barátnőm egy harmadik miatt, semmi esetre se a harmadik félt okolnám. Mert, ha én nem szándékozom elhagyni a barátnőm - lehet körülöttem akármennyi, akármilyen csaj. A konkrét helyzet az, hogy nemvagyok biztos abban, hogy jó helyen vagyok - vagyis, lehet, hogy elhagyom a barátnőm. De nem egy harmadik miatt, hanem a barátnőm miatt.
2017. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!