Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amit mond a feleségem annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit mond a feleségem annak higgyek vagy amit tett?

Figyelt kérdés
Pár napja megdőlt a párom,hogy viszonyt folytatott több esztendőn keresztül,(a kis éhes) gondoltam akkor szép csendben elválunk,mivel a tények magukért beszélnek,erre ő erőlteti,hogy maradjunk együtt bla bla,mondtam neki hogy picit ellentmondásos amit mond meg amit tesz,aki szeret valakit az nem csinál még egy viszonyt a meglevő mellé,arról ne is beszéljünk milyen nagyon szereti,de ő ezeket állitja,teljes ellentmondás imád szeret,stb,ti elhinétek ezt mert én nem tudom elhinni. Mostanában elég sok ilyen kérdést láttam kiirva,ugylátszik a nőknél most a megcsalás divattá lett.
2017. júl. 23. 06:10
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

LOL :D


Ja, maradjatok együtt, külön külön szobában, engedd meg neki, hogy az évek óta tartott szeretőt is oda vigye aztán nyomjátok majd hármasban, vagy hallgasd, ahogy ők kufircolnak.

Micsoda ostoba egy ri--nccal élsz te együtt xd

Kitartatta magát veled, magára is engedett, közben meg a szomszéd Gyulára gondolt.

2017. júl. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt, az a lényeg, te mit akarsz? Mi az, amin túl tudsz lépni, túl akarsz-é lépni.


Nem fér bele neked, nincs értelme együtt maradni, erőltetni.


Megcsalása divat lett? Nem, ez mindig is volt, hogy az emberek csalják a párjukat, nemtől függetlenül.

2017. júl. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
65%

Nem mostanában lett lett divat, és nem csak a nőknél. Gané emberek mindkét nemben voltak és vannak, mióta világ a világ.

Küldd el balra, te meg menj jobbra, mert ezt a sz*rt kár lenne tovább húzni.

2017. júl. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele:egy viszonynak nem lesz csak úgy hirtelen vége,főleg nem egy kétévesnek.Kis szünet amíg lehiggadnak a kedélyek aztán sokkal óvatosabb lesz,más csatornákon érik el egymást,mivel lebukott már nagyjából tudja mire kell vigyázni.Aztán általában megy minden tovább:izgalom van,kialakult kötődés..

hogy bukott le?

2017. júl. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben te el tudod ezt fogadni, es azt hogy esetleg kesobb is megteszi, akkor hidd el neki. Lehet szeret, csak ugye a "maga modjan". Neked kell tudnod mire vagysz, mi fer bele.
2017. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat nem csak a szexből áll.

Milyen a nő egyébként.

2017. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem egyszer, hanem éveken keresztül csalt. Kell ezt magyarázni?
2017. júl. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!