Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtaláltam a pasim (az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam a pasim (az ilyen nem a párom) több facebook társkereső csoportban?! Hogy szivassam?

Figyelt kérdés

Eleve gyanus volt hogy ki se írja hogy kapcsolatban van/vagyunk. Többször éreztem hogy titkolja a kapcsolatunk.

Kutakodni kezdtem.

Van egy mások fb profilja, ezeregy társkereső meg szexpartner kereső zárt csoport tagja.

Csináltam egy profilt, egyikbe beléptem. Egyből rámírt.

Lapát. Sima ügy.

De fél éve hazudozik, csal és hiteget, pedig MINDENT megkapott tőlem. Csak kihasznált.

Meg akarom szivatni de hogyan?


Csak hogy érezze: nem fog kelleni senkinek. Hiába ír rá bárkire, csak elhajtja.

Hogy rájöjjön mit dobott el.


Vki help?



2015. ápr. 2. 08:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Irj privatban, ismerem a fajtajat. Vannak otleteim :)
2015. ápr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Folyamatosan magadat szivatod es alazod meg, hogy nem tudsz elszakadni tole. Egyszeruen hahyd ott a csaba.
2015. ápr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Drágám, de te sem hajtottad el. Annyira kis naív cuki muki vagy. :))) 21/F
2015. ápr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 szirup007 ***** válasza:
100%
A beszélgessetek utánna beszéljetek meg 1találkozot utánna meg fog lepődni h te leszel ott
2015. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mármint miért nem hajtottam el? Dehogynem. Esélye sincs bocsánatra.

De azt akarom hogy egészen s.zarul érezze magát. Hogy összetörjem az önbizalmát, mert most k.va sokat gondol magáról.

2015. ápr. 2. 09:00
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
Én is csalom a barátnőmet és élvezem. Még nem jött el az ideje, hogy megkomolyodjak. Több jó puncist is el tudok hódítani, akkor miért ne tenném? :) 21/F
2015. ápr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A legjobb ilyenkor az szerintem,ha húzol egy vonalat,semmiféle sms-re,üzenetre nem reagálsz,törlöd mindenhonnan.Megszívatni úgy se tudod.
2015. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6-os

Ha ingyen csinálod, akkor te egy buta k.urva vagy. Ha pénzért akkor rafinált k

urva.

Azért ne tedd mert lesz még olyan, aki neked fontos, és sz.arba se fog nézni, mert olyan a híred.

2015. ápr. 2. 09:30
 9/15 anonim ***** válasza:

Tanulság az, hogy ha azt akarod hogy komolyan vegyenek, ne csak játékszernek használjanak, akkor csak olyan férfival kezdjél, akiről látod hogy az első pillanattól kezdve nyíltan felvállalja mások előtt is (család, barátok, kollégák...) Veled való kapcsolatát.


Mondjuk tipikus az szokott lenni, hogy nők szintjük feletti férfiaknak is kellenek könnyed kapcsolatra, sok nő pedig reménykedik abban, hogy ha az ilyen férfinak mindent megadnak amit csak tudnak, akkor az majd komolyabb kapcsolatot is akar velük. Ez az ami jellemzően viszont nem szokott megtörténni.


Mondjuk vannak nők akik ezzel már nagyjából az elején is tisztábban vannak, mégis azt mondják hogy inkább több sikeres férfi kell nekik könnyed kapcsolatra fiatalon, mint egy őket jobban megbecsülő bénább férfi.


(A bénább férfi sem azért becsülné komolyan, mert őt genetikailag rendesnek programozta a természet, hanem szimplán csak azért, mert neki ilyen nőnél esélye csak párszor adódik.)

2015. ápr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
8 Édesem, azzal vagyok aki nekem fontos, csak mellette repetázom is. :P
2015. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!