Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért olyan nagy divat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy divat a megcsalás?

Figyelt kérdés
RENGETEGEN megcsalják a párjukat. Számomra ez érthetetlen. Annyi emberrel megismerkedtem mér, akik nagyon szerethető értelmes emberek, de lelkileg roncsok lettek, mert megcsalták őket, és bárhogy próbálok nekik segíteni egyszerűen nem engedik. Van egy lány is, akivel nemrég ismerkedtem meg. Én közelednék felé, hihetetlenül megfogott, ő is tudja, olyat mondott nekem, hogy én ritka ajándék leszek majd valakinek, de hiába szeretnék felé közeledni, nem hagyja magát, ő már nem hisz a szerelemben, és egyszerűen nem akar felém érzelmeket adni, mert fél, hogy ismét össze kellene törnie, és azt nem bírná ki. Egyszerűen fél az érzelmektöl, és mindig másfelé terel. Miért teszik ezt annyian. Én SOHA el nem tudom képzelni, hogy ilyet tennék. Mégis miért csináljátok ezt? Arra nem gondoltok, hogy mit okoztok ezzel a párotoknak? Ha egyszer nem akartok az aktuális párotokkal lenni, mert jobbat akartak, akkor miért nem szakítotok és keresitek azt a jobbat? (Nem veszekedős provokatív témát szeretnék, hanem őszinte válaszokat, és kérlek, hogy ne pontozzátok le őket ezért, szeretném tudni az ő világlátásukat) (21F)

2017. aug. 1. 16:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem divat én még soha nem csaltam meg senkit! 37F
2017. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

az ember önző, gondolom ez is benne van. Meg h nem érdekli a másik (de akk minek van kapcsolatban?).

sztem a megcsalás szánalmas dolog...

2017. aug. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy még vannak olyan emberek, mint te. :)


Amúgy mindig meg tudják indokolni valahogy, a legnépszerűbb az, amikor magukat állítják be áldozatnak, és mi, akik nem csaljuk meg a párunkat, nem érthetünk semmit még, de pár év múlva mi is megkeseredettek leszünk. :( Sad story.


21/L

2017. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Divat? Miért lenne divat? Mindig volt, van és lesz is. Kinél mi az ok, azt mindenki maga tudja.
2017. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
"mi, akik nem csaljuk meg a párunkat, nem érthetünk semmit még, de pár év múlva mi is megkeseredettek leszünk. :( Sad story" Ezt meg tudnád indokolni? Miért lennénk mi is megkeseredettek?
2017. aug. 1. 17:17
 6/17 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Bocs, ha nem esett le, hogy idéztem a kifogáskeresőktől. :D


Olvasd el, hogy itt mit írt a 9-es:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Behalok rajta, esküszöm. :D Nem törvényszerű, hogy mindenkinek rossz kapcsolatai legyenek. :D


21/L

2017. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Mert fontosabb nekik a sajat kielegulesuk mint az aktualis parjuk boldogsaga, nem bonyolult ez.


Egyebkent is kamugep a csaj aki ilyenek mond, amit irtal. Egyszeruen nem akar veled lenni. Ha egy taho lennel aki az elso randin pofanvagja azonnal hozzadmenne, mert ilyenek kellenek nekik. Lelkileg roncs volt a megcsalas elott es utan is.

2017. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

De törvényszerű, minden kapcsolat ellaposodik, megváltozik.


21 évesen meg pláne nem ért ehhez még az ember, azt hiszi naivan és tisztaszívűen, hogy örökké áll a zászló, mindenki így kezdte.

2017. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mert sajnos ma már nagyon kevesen tudnak normális kapcsolathoz méltó értékeket felmutatni. Nem tudnak bízni egymásban, nem tudják, hogyan adjanak a másiknak, nem tisztelik egymást. Az első veszekedés után eldobják a kapcsolatot meg csalják egymást össze-vissza. Nem tudják, hogy egy kapcsolat nem abból áll, hogy mit kapok, hanem hogy adni is tudjak vissza.

Meg az emberek többsége sajnos szexen kívül igen csak keveset tud adni. Mondom ezt 20 évesen (nem vagyok megkeseredett, boldog kapcsolatban élek 3 éve, de látom hogy mit művelnek körülöttem az emberek).

2017. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mert állítólag egyszerűbb.. (mondjuk szerintem kevesebb energia megjavítani a kapcsolatot vagy szakítani, mint titkolózni meg ilyenekkel szórakozni)

Meg nem érdekli őket egyszerűen.

Amúgy nem "divat", ez egy olyan jelenség ami mindig is megvolt.

2017. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!