Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ismerkedési időszakban, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési időszakban, ha lefekszek mással, az megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

2017. júl. 31. 10:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Részben... de, hogy nem játszottál tisztán, az is biztos!
2017. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
61%

Nem, de ha ezt nem tisztáztad az elején, akkor nem túl korrekt eljárás egyik féllel szemben sem.

31/f

2017. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Megtudnám akkor akármennyire is szimpatikus voltál, leépítenélek amilyen hamar csak lehet.
2017. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
ráhibáztál.....
2017. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem történt még semmi, csak nekem így is lelkiismeretfurdalásom lenne a dologtól, pedig még nem járok a sráccal, 1 randink volt. Jogosan érezném szarul magam emiatt, vagy ez még nemis megcsalás?
2017. júl. 31. 10:17
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
Parasztság a köbön.
2017. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%

Pfff -ha randiztatok akkor ha mással kufircolsz elvileg nem kéne többet találkozni az elsővel....

Vagy ez vagy az.


Most tudom,hogy faxa a mézes krémes de ha még a dobos tortát is benyomod az már mohóság ám. .. N/43.

2017. júl. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem számolom megcsalásnak, hisz nincs kapcsolat, de amint megtudnám, menne a kukába az illető. Ha nagyon összekapná magát, akkor haverok talán lehetnénk még.
2017. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

Nem megcsalás, de egyértelműen komolytalan a szándékod a másik felé. Jogosan éreznéd a lelkiismeret furdalást, mert nem lenne korrekt eljárás részedről. Szerintem inkább válassz.

31/f

2017. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem el kell döntened magadban , hogy mit is akarsz.

Ha komoly kapcsolatra vágysz és el is kezdesz randizni, akkor ja, nem illik/nem tanácsos mással lenni közben, mert csúnyán visszaüthet és elvesztheted az esélyed annál, akivel randiztál.

És tisztázni kell a másik féllel, hogy mik a tervek. Ha ő is és te is komoly kapcsolatot szeretnétek, akkor szintén nem kéne másokkal is párhuzamosan lenni

Ha viszont csak szórakoztok, nem komoly, akkor senkit nem érdekel,hogyha másokkal is találkozol.

Nekem volt olyan időszakom, amikor több pasival randiztam párhuzamosan és mellette bulikban is ismerkedtem.

De nem gondoltam komolyan egyikkel sem.

A párommal amikor ismerkedtem,akkor evidens volt, hogy nem találozok mással a háta mögött, mivel komolyan terveztem vele.

2017. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!