Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Félek, hogy le fogok bukni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy le fogok bukni. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Párszor lefeküdtem valakivel, és most már nagyon bánom. A barátomba úgy érzem újra szerelmes vagyok, és ő egyben a legjobb barátom is, vele akarok családot. Tudom hogy undorító amit tettem. Nem szeretném elveszíteni a párom. Nem tenném meg, ha visszamehetnèk az időben. Annyira utálom magam emiatt.
2017. aug. 2. 12:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Most jó áron van a kötél métere.
2017. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Anonim oldalon minek hazudsz? Dehogy szereted. Te nem szereted, te fosol egyedul lenni maximum.
2017. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem lebuksz.
2017. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

Tanultál belőle. Szeresd őt tudatosan gyakorolva azt, hogy ez ne történhessen meg megint. Már más ember vagy, csak akkori hiányosságaidat "utáld", ne mostani önmagad.


Sok erőt.

2017. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Egy igazi jellem lehetsz....szerencsetlen párod.....
2017. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Mit vársz tőlünk? Tanácsot egyrészt nem tudok adni, mert fogalmam sincs a helyzetről. Másrészt nem is adnék valószínűleg, mert az én erkölcsről alkotott felfogásomba nem fér bele a megcsalás. Az időt visszaforgatni nem lehet, így aztán érdemes ennek tudatában cselekedni. Kísértések érik az embert, de azért vagyunk emberek, hogy ennek józan ésszel képesek legyünk ellenállni. De nem lelkifröccsöt kértél, úgyhogy legyen is elég ennyi. Gondold végig, miért mentél bele, ráadásul több alkalommal abba, hogy mással szexelj a párod helyett! Mi köt a párodhoz? Ha annyira szereted, miért tetted meg mégis? Szerinted a barátod szeretne tudni a dologról, vagy úgy van vele, hogy amit nem tud, az nem fáj? El tudod képzelni, hogy eztán csak vele, és senki mással? Csak mert ha nem, akkor inkább előbb váljanak el az útjaitok, mint utóbb.
2017. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
"Félek, hogy le fogok bukni. Mit kéne tennem?" - menj elébe a problémának, valld be!
2017. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14%
Jól tetted,hogy megcsaltad. Én nevetve mesélném el,aztán elfutnék :DDD
2017. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező:

Van egy nagy igazság, miszerint aki egyszer megteszi az többször is.

Miután a tartás gátja átszakad, nincs visszaút (tapasztalat)

2017. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarom leírni, hogy mit gondolok az elmeállapotodról, de szerintem egyiket se szeretted soha, most is csak a bűntudat és a félelem mondtja veled, hogy szereted ez a férfit, aztán mikor ez elmúlik, jöhet egy újabb megcsalás.
2017. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!