Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Úgy érzem, bele fogok őrülni.

Figyelt kérdés

Szóval. A történet ott kezdődik, hogy sosem volt még Cs. előtt kapcsolatom. Volt 2 srác, akik tetszettek, de ők lekoptattak. Cs-t már három éve ismerem, jó barátomnak tartottam, mindig velem volt jóban rosszban. Fél éve bevallotta, hogy ő másként érez irántam. Én akkor nem tudtam, mit csináljak, és inkább barátok maradtunk. Ám ezen a nyáron valami megváltozott bennem, nagyon sokat voltunk együtt, és szép lassan belészerettem. Együtt is voltunk 2 hónapig (tudom nem nagy idő)minden rendben volt, a családja is kedvelt, az enyém is őt, szóval minden rendben volt. Aztán a legjobb barátja bekavart, ő meg egy mondvacsinált indokkal szakított velem, és aznap már más csajjal volt. Következő 2 hétben elég sokszor találkoztunk (kisváros, közös barátok) ő meg átnézett rajtam. Viszont én megőrülök érte, és nélküle. Képtelen vagyok tovább lépni.. már lassan egy hónapja, hogy szakított velem, de éjszakákon át nem alszom, semmi sem motivál, nulla az életkedvem. Nagyon szeretem, és nagyon hiányzik :'(. Bocsánatot kértem már tőle, de semmi... elveszettnek érzem magamat. Mit kéne tennem? Beszéljek vele?

18/L


2014. okt. 14. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is csak árnyéka vagyok önmagamnak azóta. Ez van.
2014. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

sajnálom. :(

én úgy érzem, nincs már értelme semminek, ami nélküle van... pedig régen ez nem volt így.

2014. okt. 14. 22:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Bocs,hogy nem írom le megint de sok ilyen kérdés van a válasz pedig szinte mindre ugyan az szerintem olvasgasd azokat mert ott már énis többször írtam mások szerint hasznos választ és olvastam is már.

De annyit még hozzáteszek,hogy tedd meg magadnak a szívességet,hogy többet nem keresed ez az ő szemszögéből már inkább szánalmas :/ Bocsánatot sem értem miért te kértél egyébként

2014. okt. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
utolsó: azért kértem tőle bocsánatot, mert hibásnak érzem magam. a barátja kérdezte tőlem, hogy megyek-e bulizni hétvégén, csak mert Cs. nem örül, ha nélküle megyek, de ő meg nem akar menni. Mondtam a srácnak, hogy még szép, hogy elmegyek a tesóm szülinapjára... a srác meg visszamondta neki, csak kicsit más verzióban, és hibásnak érzem magam, hogy nem vele beszéltem meg ezt... de akkor is, ilyen kicsiség miatt, nem értem, nála hogy múltak el az érzelmek pár nap alatt. Valószínúleg nem voltak igazak...
2014. okt. 15. 08:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Csaba, Csongor vagy Csanád.
2014. okt. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ha ezzel kezdted volna nem lett volna miről beszélni. Ha már az baj,hogy elmentél a tesód szülinapjára nincs miről beszélni vele ha már egy ilyenre ezt csinálja. Több mint valószínű,hogy csak keresett egy okot ami miatt szakíthat(már ha a buliban nem történt semmi ami tényleg okot adhatna rá)
2014. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5 Ügyes vagy h rájöttél xD "jár a keksz"

#6 nem, nem történt semmi a buliban, szóval ez nem lehetett ok... amúgy azóta már a harmadik lánnyal láttam. Valószínűleg tehát a hiba nem bennem van.

2014. okt. 18. 07:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy függ össze hogy a harmadik lánnyal latos és hogy benned van a hiba?
2014. okt. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8 azt írtam "nem bennem van a hiba"

ezt úgy értem, hogyha azóta már három csajjal járt, akkor valószínűleg nem én vagyok a hibás, hanem ő az, akinek senki nem felel meg, és csak a szexre hajt. Vagy már nem tudom... mindegy is már. Akárhogy is, nem tudom túltenni magamat rajta, mert szeretem...

2014. okt. 19. 14:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem is kell majd egyszer túl leszel pont akkor amikor már nem dolgozol azon,hogy túl legyél rajta.
2014. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!