Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A filmekben, illetve a való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roflkopter kérdése:

A filmekben, illetve a való életben egyaránt, ha egy férfit megcsal egy nő, a megcsalt férfi miért érzi úgy, hogy a másik férfit kell bántalmaznia?

Figyelt kérdés

Haverjaim is mondják és filmekben is ez a standard, hogy a másik férfit meg kell verni. Nem vagyok egy agresszív ember, soha nem bántok senkit, de ha mindenképpen meg kell ütnöm valakit egy ilyen helyzetben akkor az biztos a nő lenne.


(és most nem az olyan válaszokra várok, hogy "engem is megcsaltak és eszembe se jutott megütni senkit", mert nem ez a kérdés lényege)


2017. aug. 3. 12:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%

Én lehajítottam az emeletről.

Miért?

Mert nem tartotta tiszteletben, hogy az én nőm, kihasználta a helyzetet (katona voltam éppen)

2017. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
1. Ha nem fizették érte a kasszánál( mert nem) akkor nem a te nőd hanem egy olyan nő aki x ideig veled volt míg nem jött nálad jobb. Nem tudtál méltósággal veszteni... ennyi a történet.
2017. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos voltam ilyen helyzetben, én is azonnal a másik férfit hibáztattam.

Hogy miért? Azért amit az 1. is írt. Tudta hogy családos a nő (férj, gyerek, lakás stb...) mégis belement.


De egyébként jogos a kérdező felvetése. Hiszen mint tudjuk a kapcsolatokról, a nő ad jelzést, a nő választ, azaz akkor lehet Katit táncba vinni ha ő is akarja.


Valóban a volt feleségem kellett volna a következő legyen aki kap egy irdatlan pofont úgy hogy elmegy a kedve egy életre a félred...tól.

2017. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Én sem értettem ezt soha. Nem várhatjuk el másoktól, hogy tiszteljék vagy akár figyelembe vegyék mások párkapcsolatát. Én legalábbis nem hiszem, hogy ez elvárható.
2017. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

#2:

Látod milyen kis butus vagy? :D

Nem véletlen írtam bele, h hadsereg.

Az az nem voltam, mert nem lehettem.

Ezt tudta az illető, mivel haver volt.

Elsőre nem kapott, azt mondtam neki, hogy ne lássam meg többet a házamban.

Pechére velem szembe jött a házban, jött valakihez.

2017. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%

Mert a párkapcsolat - tetszik vagy sem - a birtoklásról is szól, és az ember elég nehezen viseli, ha valaki lenyúlja azt, ami az övé, vagy legalábbis magáénak hisz. Igen, ketten kellenek a dologhoz, de azért elég furának tartom azt a kijelentést, hogy a nő a hibás, mert ő választ. Mindketten választanak. A nő ki lesz vágva, mint a takony, a férfi meg képen lesz verve, mert beletenyerelt a kapcsolatomba.

Amúgy meg valószínűleg olyasmi is állhat a háttérben, hogy az embernek elég nehéz elfogadni, ha a párja önként és dalolva mással kavart. Sokkal jobb érzés úgy gondolni, hogy a másik fél a hibás.

2017. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Nekem eszembe sem jutott a másik férfit hibáztatni.

Egy férfi az csak kihasználja a helyzetet. A nő dönt álltalában, szóval ő a hibás, és nem a harmadik személy. Van akinek ez nem jut el az agyáig sajnos.

2017. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Azért, mert könnyebb a szeretőben találni a bűnbakot, mint belátni, hogy szar emberismerők voltunk és egy emberi nullát szeretünk / vele építettünk párkapcsolatot.

(amúgy nőknél is ez megy... menjünk megtépni a hülye r...cot, aki "elcsábította" az én makulátlan párom...)

2017. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a nagyon durva, hogy a másik férfi akár nem is tud róla, hogy a nő foglalt.
2017. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
17%
1. de mi a búbánatot számít az hogy katonáskodtál vagy déli sarkra mentél pingvineket fotózni?A lényeg hogy nem tudtad eléggé elkápráztatni a nőt. Pótolható voltál számára és így egy beugró ficsúr helyedbe is tudott lépni.
2017. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!