Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A filmekben, illetve a való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roflkopter kérdése:

A filmekben, illetve a való életben egyaránt, ha egy férfit megcsal egy nő, a megcsalt férfi miért érzi úgy, hogy a másik férfit kell bántalmaznia?

Figyelt kérdés

Haverjaim is mondják és filmekben is ez a standard, hogy a másik férfit meg kell verni. Nem vagyok egy agresszív ember, soha nem bántok senkit, de ha mindenképpen meg kell ütnöm valakit egy ilyen helyzetben akkor az biztos a nő lenne.


(és most nem az olyan válaszokra várok, hogy "engem is megcsaltak és eszembe se jutott megütni senkit", mert nem ez a kérdés lényege)


2017. aug. 3. 12:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#8 erre eddig nem gondoltam, igazad lehet.

#9 igen nálam is ez az egyik fő ok ami miatt nem értem

2017. aug. 3. 23:26
 12/20 anonim ***** válasza:
27%
Te is csak egy ócska nőverő féreg vagy. Ilyen férfit jobb is ha csalnak. Azt ne mondd már ,hogy nem vagy agresszív. Látszik :) aki egyszer kezet emel nőre (arra,akit egyszer még szeretett) akkor máskor is. Ha idejönnél hozzám, és járófélben lennénk, és megtudnám rólad,hogy nőt vertél, azonnal kihajintanálak,mint a szemetet.
2017. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok: Mi volt a hozzászólásomban, amivel nem értenek itt egyet az emberek? :)
2017. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#12 nem tudom eldönteni, hogy ez most egy troll komment vagy tényleg ilyen ostoba vagy? De az utóbbira gyanakszon, szóval attól nem kell tartanod, hogy járófélben lennék.


Amit írtam csupán fikció ezért említettem, hogy soha nem verekszem. Mellesleg idegen férfiakat verni elfogadottabb, mint "nőverő férfinak" lenni?

2017. aug. 4. 10:37
 15/20 anonim ***** válasza:
Soha nem a 3. a hibás, eszembe nem jutna a 3. felet hibáztatni, mert az én párom félre lépett. Az ő saját döntése, nem pisztolyt tartottak a fejéhez.
2017. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én nem vertem meg senkit sem.

Megtudtam, nem szóltam, összecsomagoltam a cuccait, megdugtam, és az éjszaka közepén kidobtam ruhástul együtt.

Megkaptam amit akartam, ennyit értél, egy numera.

Akivel meg megcsaltál tartson el Ő :D

2017. aug. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Bence_ ***** válasza:

Mint a jing-jang. A nő egy önálló, szabad ember de közben birtokon belül van.

A férfi része az oldal bordája.

Ha valaki "el viszi" akkor bánt, tiszteletlen velem. Innen ered.

Nyugodt, higgadt fejjel tudható, hogy ehhez a nő kell. Pasi lehet nem is tud rólam. Másik, hogy ha elvered akkor felni fog, a nőt hagyja és neked meg marad, birtokolhatod.

Mindenki elődönti, hogy is cselekszik.

2017. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Lekutyáz nem tisztel!!! Helyre kell tenni! Csajok is kitépik a másik ribizli haját hasonló esetben.
2017. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
"Én vagyok az erősebb falkatag, enyém a jobb nő." És ott már kicsit lehet, hogy tényleg tulajdonként, tárgyiasítva van a nő. Most a kegytárgy szó jutott eszembe, vagy talizmán, ékszer, hogy az a nő az ő ékszere, a kis kincsesdoboza, ő csak vele lehet, és aki ennek ellen próbál tenni, tehát létezni merészel és akarattal vagy nem szándékosan elcsábítja, akkor annak a személynek akkor így a felvázolt szitu szerint lakolnia kell. Mármint hogy meglakolni. Hogy elmerészelte csábítani tőle, pedig a csaj már mondjuk elígérkezett neki. Esetleg ilyen presztízs meg büszkeségkérdés, hogy ezzel az a másik pasi megsértette az ő büszkeségét, hogy felkeltette a csaj érdeklődését, haragszik az új pasasra, aki valamiben lehet, hogy jobb volt nála. És ezzel megbecstelenítette a "nőjét", és az ő szent szövetségüket, kapcsolatukat, mert belekontárkodott. Meg hogy hát a barátnőjét, a csajt, akit elvileg szeret, mégse bánthatja emiatt, úgyhogy valaki máson kell megtorolni és levezetni a feszkót; és akkor megvan adva az adott személy, a másik ludas, aki elcsábította a barátnőjét.
2017. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Dehogy kell megverni. Persze sok embernek ez az első gondolta. De ez nem erőszak, csak a tehetetlenségből fakad, mert átvertek.


Én is voltam így, aztán befütöttem a volt csajom a csúnya veszekedés után, hogy csak szex legyen.

Belement, közben meg összejöttem egy lánnyal szép lassan. Olyan 6 hónap alatt. A volt csajom, meg belém esett, és könyörgött, hogy költözzek vissza. Én meg Valentin-nap alkalmából szakítottam vele.

Majd írtam a srácnak, akivel megcsalt, hogy köszi, hogy közbejött, mert akkor nem ismerem meg ezt a tündéri nőt, és nem szedi le rólam ezt a hárpiát.


:D


A volt csajom nem kicsit volt ideges, de hát ez van.

Persze a pasi kirakta, talált egy másik nőt.

Erre 2 napja jött egy közös barátunktól a hír, hogy kint vannak Horvátországba nyaralni. Csak ugye ő annyira sznob volt, hogy azt mondta soha nem menne Horvátországba kocsival, mert oda csak a csöves magyarok járnak. Ő csak repülővel utazik, de Horvátországba még repülővel se.

Azért jó látni, hogy 2 évvel korábbi önmagához képest mennyire lejjebb kellett neki adni. És az egyetlen férfi az életében a közös meleg haverunk. :D


Ezért nem kell az erőszak, ha szerencsés vagy Isten hagyja, hogy végignézd, ahogy lassan semmi nem marad az emberből, akit valaha ismertél.

2017. aug. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!