Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy dolgozzam fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Azt hittem minden tökéletes köztem és a párom között. Soha nem adta semmi jelét annak, hogy ne így lenne a 3 év alatt. Úgy éreztem mindent meg tudunk beszélni. Aztán lebukott, láttam, hogy ráírt egy pakisztáni férfi. A barátnőm mindent bevalott. Könyörög, hogy fogadjam vissza, de elárult. Legszívesebben meghalnék.
2017. aug. 5. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd sikerül feldolgozni aztán tanulsz belőle
2017. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A fontos most az hogy ne csinálj semmi hülyeséget. El sem tudom képzelni hogy ez mekkora fájdalom és szégyen lehet neked, de valahogy túl kell tedd magadat rajta. Az a helyzet hogy a világ nem fog ettől megállni. És fontos hogy ne fogadd vissza. Nincs 2. esély. Aki egyszer megcsalt az újra megfog.
2017. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Uristen, rairt a baratnodre egy ferfi. Fogalmam sincs, hogyan dolgozd fel ezt a traumat.
2017. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem csak ráírt,viszonyuk volt...
2017. aug. 5. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Szóval migránssal csalt meg? Küldd el a halál f@.szára.
2017. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát az én ismerősöm csaj is csinált ilyet, szerintem nagyon gáz..


Őszintén mondom inkább örülj neki, hogy kiderült és vége. Csak találsz egy normális csajt. ( Az ő barátja nem is akarta elengedni, de utólag már mindketten tudják, persze sz.r volt meg nehéz, de ez volt a legjobb döntés.)

2017. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hmm. Feldolgozni? Hát ez nagyon nagy munka lessz. De mondom. Egy intel processzorral kezdünk. Legalább dual core legyen. 3 GHZ felett. Azután jöhet az ehez illő alaplap, majd az alaplapra illő ram. Legalább 8 giga, 1 GHZ órajelen. Valami combos háttértár. Legjobb az SSD. Majd egy gépház amibe ez mind belemegy. És kész is van. Dolgozhatsz azt fel amit akarsz. :D


Remélem ezzel a poénnal segítettem picit. :) Amúgy sok idő lessz, de ez is jó tanúlságnak :)

2017. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tudom mit érzesz most. Sajnos átéltem már. Azt tudom mondani,nem kell semmit feldolgoznod,ne is keress a kérdéseidre választ.Semmi esetre se fogadd vissza! Ezt is fogadd el,tanulj az én hibámból. Én visszafogadtam,és újra megtörtént. Ezen csakis az idő segíthet,szép lassan elfelejted,és találsz egy hozzád méltó társat.
2017. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!