Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy megcsalt?

Figyelt kérdés

Kérlek, olvasd végig...


Akkor tette, mikor még csak 3 hónaposak voltunk. Ismertem már bőven előtte is, igazából várható volt sajnos (minden eddigi párját megcsalta). Mondta már az elején, hogy bárkit meg tudna csalni és ne bízzak benne, de én bízni akartam...


Nagyon rosszul tudja kezelni a kapcsolatait, kb mellettem nő fel hozzá. 22 éves lesz én pedig 21, két hülye rák.

Muszáj elmondanom, hogy lány ő is, meg én is és eddig egy pasit sem vett komolyan, mert nem kötötték le őt. Max 5-6 hónapig volt együtt bárkivel is, az is laza volt és semmilyen. Azt, hogy a lányok is érdeklik, kb akkor fogadta el ténylegesen, mikor megismert engem tavaly nyáron. Egyszóval önmaga elfogadásával is gondjai vannak még...


Engem azért nem akart komolyan venni, mert eleve tudta, hogy rossz pár, és azt is, hogy "nincs jövőnk..." Azóta hónapok teltek el - nem mondta el, hogy megcsalt, közben viszont elkezdett komolyodni, felfogta, hogy hiába ellenkezik, akkor is szeret, és hiába nem akar komolyan venni, nem bír nem velem lenni... Nem éppen egyszerű személyiség, borzasztóan nehezen lehet kezelni, és hiába mutatja ki minden szeretetét, egyértelműen nem tudja, hogyan kell kapcsolatban élni, de már nagyon sokat változott. Habár, úgy jellemez minket, hogy én vagyok az érzelmileg intelligens, aki tudja, mit érez, és hűséges, ő pedig az érzelmileg teljesen hülye, aki megcsalja a párját és azt se tudja, mit érez (nem tudja sokszor megfogalmazni) és nagyon fáj neki, hogy bánt engem, sokszor hangoztatja, hogy "nem akarlak bántani...".


Most pedig a csavar: mindettől függetlenül, iszonyú jól megvagyunk :D De tényleg, hiába vitatkozunk a hülyeségei miatt, megértjük egymást, nagyon szépen kiegészítjük egymást és most először jó neki az ágyban is. Nevetünk, már összeillesztettük úgymond kettőnk világát, és ettől eltekintve, minden rendben menne, mert tényleg változik értem, kettőnkért.


Most leszünk együtt 8 hónapja, a megcsalást februárban mondta el, mert szakítottunk (egy éjszaka erejéig) mikor rájött a pánik, hogy úr isten, tényleg kapcsolatban van, ez már hosszú idő nála, és lány vagyok és ez így nagyon nehéz... Fel akarta adni, mint minden más kapcsolatát és hogy elmeneküljek, a lehető legszívtelenebbül vágta hozzám, hogy megcsalt... Azóta számtalanszor átbeszéltük, mert rájött, hogy ismerem és szeretem minden hülyeségével, és megértette, hogy van, amiért megéri küzdeni. Azóta nagyon sokat tesz kettőnkért, már eljött hozzánk és a szüleimnek is bemutatkozott, holott elején mondta, hogy sohasem fogja megtenni... És már nem mondja, hogy meg tudna csalni. Azt mondja, hogy már nem bírná megtenni és kérlel, hogy bízzak meg benne...


Tudná bárki mindent véleményezni és tanácsot adni, hogyan dolgozzam fel/kezeljem? Kezdek hullámvasútként viselkedni érzelmileg,...


Nagyon hálás lennék!



2014. ápr. 26. 14:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Palackozd, az mindig jó.
2014. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
"Mondta már az elején, hogy bárkit meg tudna csalni és ne bízzak benne, de én bízni akartam..." - minek bíztál benne? tudtad h gázos... én otthagynám, nem kellene a felesleges stress....
2014. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Ez nem egyszerű eset. Nézd, vannak ilyen találkozások, ahol csúnya dolgok történnek, de mégsem képesek elhagyni egymást a párok. Ez lehet társfüggőség is, méghozzá azért alakulhatott éppen most és éppen veletek ki, mert bár nem tökéletes a kapcsolatotok, mégis a legjobban eddig egymással érzitek magatokat. El kéne mennetek egy párkapcsolati terapeutához, fényt deríteni az ő hebrencsségére, és aztán ennek fejében lépni, már ha tényleg nem bírtok egymás nélkül élni. Ha pedig már betelt a pohár, csak azért nem mer valaki is kilépni, mert fél az egyedülléttől, akkor nincs visszaút. Előbb utóbb ennek vége.
2014. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
10%
Foglalkozz inkább a fiúkkal.
2014. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Ha tényleg megváltozott ami lehetséges, akkor próbáld meg elfelejteni amit tett. Persze ez nem könnyű, de ha jól megvagytok szeretitek egymást akkor lassan menni fog. Ha egy kis esély is van rá hogy újra megteszi, vagy azóta megtette akkor hagyd ott.
2014. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

#2-es: azért bíztam meg benne, mert bizonyította, hogy hozzám másképp áll, csak a 3. hónap után kezdte mondogatni, hogy "nem érdemellek meg" és kezdett előjönni az az énje, amiről mesélt ismerkedéskor... és azért nem hagyom ott, mert szeretem és szeret engem


#3-as: nem hiszem, hogy társfüggők lennénk :) de elgondolkodtató, amit írtál... arról, h ő milyen, sokat beszélgetünk, valószínűleg nem mennénk el terápiára, egyikünk sem tart az egyedülléttől, egyszerűen jó egymással :)


#4-es: megtettem, nem tetszett ;)


#5-ös: köszönöm a véleményed! igazad van

2014. ápr. 26. 16:12
 7/30 anonim ***** válasza:
szereeeeeeeet? csk éppen megcsalt... de iiigen, tuti h szeret :D
2014. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

nem hinném, hogy az emberek tisztában vannak ezzel a dologgal :D én is úgy voltam vele, hogy akit szeretsz, azt nem tudod megcsalni... aztán megismertem őt, és még bőven azelőtt, hogy összejöttünk, már elkezdtem megérteni, h ő miképp gondolkodik erről... igazából felborította a világomat és én is az övét, mert másképp működünk


azt sem fogta fel, h ennek súlya van, mígnem beszélni nem kezdtünk róla... és igen, szeret, képzeld el... az érzéseiről sohasem hazudik, arról sem hazudott, milyen, nem ferdítette el sohasem azt, ami volt és van sőt... mindent elmond ellentétben az exeivel, velük csak játszadozott...


most mondhatnád, h aham, persze, csak épp azt az egyet nem mondta el, h megcsalt - azért nem mondta el, mert nagyon jó tudta, h mekkora fas*ságot csinált és azt is, h elbas*ta az egészet és szakítanék vele... inkább sodródott velem tovább h lássa, mennyire kötöm le őt, és jé, nem lett vége, nem az lett, mint amire alapból számított: h nem fog számítani semmi, hiszen tovább fog tudni állni...


azért jöttem vele össze, mert láttam esélyét, h velem másképp lesz... az elején ő még ezt nem tudta elhinni, hagyta is, h csak úgy legyen, hibázott is - de abban sohasem hazudott, h hogyan érez és a megcsalást leszámítva mindig is tudtam mindenről... azért ő sem hülye, február óta meg főképp tudja, mik a határai

2014. ápr. 26. 17:17
 9/30 anonim ***** válasza:
Mert ez tetszik. Aha, a kérdésfeltevés ténye is ezt bizonyítja.
2014. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
#9-es: gondolom pasi vagy :) biszexuális vagyok, de ennek több szintje van, tudod? érzelmileg nem tud lekötni egy srác, max testileg, fizikálisan,... sajnálom, hogy ennél többet nem tudnak/tudtok belőlem kihozni, ez van :)
2014. ápr. 26. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!