Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez igy most korrekt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igy most korrekt?

Figyelt kérdés
Megcsalt a barátnőm viszonyt folytatott egy sráccal,most viszont gondoltam vissza paszolom a labdát,és egy ideje én vagyok együtt a srác nőjével,gondoltam ha neki van joga az én nőmhőz akkor nekem is van az ővéhez,terveim közt szerepel,hogy csak anyiszor szexelek vele ahonyszor ő is szexelt az én párommal és mindent csak anyiszor is és ugy teszek ahogy ők tették a hátam mögött,valóban ilyen édes a bosszú?
2017. aug. 9. 08:52
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
eddig soha nem csaltam felhivtam a kedves figyelmét ez addig tart ameddig ő is korrekt velem,ő is csak azt várhatja el amit nyújt,semmilyen lelkiismereti problémám nincs,de miért is lenne?
2017. aug. 9. 08:54
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Honnan tuudod hogy a barátnőd hányszor szexelt a barátoddal? Egyébként mi ez? Valami progresszív swinger party? :)
2017. aug. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Ez inkabb szanalmas es undorito. Mint a belterjes aranyhorcsogok.
2017. aug. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
XDDD
2017. aug. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Sztem korrekt teljesen!Annyit még hozzàfűznék hogy igy lesüjedtél az exed szintjére csak tudd!
2017. aug. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem is csaltak màr meg de inkàbb fektettem energiàt abba hogy talâljak egy sokkal normàlisabb partnert aki megbecsül mint egy tahón àlljak bosszút aki semmibe vett !Akkor kellettem neki mikor leszartam nem foglalkoztam vele!Ezzel csak azt tudatod az exeddel hogy még mindíg fontos neked és még lehet hogy boldogabb ezerszer mint te!
2017. aug. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Így viszont egy harmadik félnek ártasz, akit nem csak hogy a barátja csalt meg, de akit még ki is használnak. Minek pazarlod az időd felesleges kapcsolatokra és gázolsz át bárkin csak mert hátba szúrtak? Jobb érzés ugyan olyan sz.r alaknak lenni?
2017. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
megmondom öszintén ha ezt a műveletet nem hajtom végre megőrültem volna,igenis megnyugtatta a lelki világomat,természetesen a poént én is lelövöm majd tehát ennek a lényege hogy kiderüljön "véletlen" éreztetni akarom kb mit éreztem én is mert hiába mondtam el a páromnak hogy ez vacak érzés,más f..rkával nem fáj ütni a csalánt,hadd érezze át egy picit.
2017. aug. 9. 10:03
 9/17 A kérdező kommentje:
"Így viszont egy harmadik félnek ártasz," én is voltam harmadik fél!
2017. aug. 9. 10:04
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a fajta bosszú kicsinyes, gyerekes és meglehetősen szánalmas. Én a magam részéről nem így kezelném. Miért aljasítanám le magam ugyanarra a szintre, amiért a páromat elítélem? Így ráadásul neki is könnyebb lesz, mert te is pont olyan vagy mint ő, kvittek vagytok, még bűntudatot sem kell éreznie. De ha neked ez kell a lelki békédhez, akkor rajta.
2017. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!