Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párocskám pedzegeti az összekö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párocskám pedzegeti az összeköltözést. Szerintetek ez így korrekt elképzelés?

Figyelt kérdés

Illetve sürgeti.Neki van saját lakása amit apuciék vettek neki.Lehitelezték a volt pasijával rendesen.Természetes neki ha összeköltözünk(pár hónapos kapcsolat)a hitel az közös költség,de kijelentette ha ő valaha is férjhez menni csakis házassági szerződéssel mert a lakás az övé és senkinek semmi köze hozzá.Kicsit anyázott mikor jeleztem nekem ez az elképzelés nem fekszik.

Mennyire vagyok véleményetek szerint higgadt és nyugodt ember 1-10-es skálán ha ezek után sem képeltem fel?



2017. júl. 30. 17:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem most lépj le, minél előbb.
2017. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Semennyire. Nyugodt embernek eszébe nem jut ilyesmiért felképelni bárkit, főleg nem egy olyan nőt, akit állítólag szeret.
2017. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Tehát fizetsz-e a lakással rendelkező párodnak gyak.albérleti díjat ha hozzáköltözöl.

Hogy jár -e vele legalább egy albérleti szerződés,hogy ne dobhasson ki az éjszaka közepén sajnos nem sikerült letisztázni.

2017. júl. 30. 17:13
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Ezzel a hozzállással miért a párod még . Ha a hitelbe te is fizetsz nehogy már szerződéssel jöjjön.
2017. júl. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%

A felképelés primitív dolog.

Az már más, hogy ez így nagyon igazán kóser. Miért fizetnéd a hitelt?

2017. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
44%
Minek vagy vele ha fennáll a veszélye, hogy kidob? A rezsi nem egyenlő az albérleti díjjal, rezsit saját lakás után is kell fizetni, szerintem ez azért nem egy egetrengető dolog, hogy nem akarja egyedül fizetni, mert vizet és hasonlókat te is használni fogsz gondolom. Felnőttek vagytok te meg főleg hisz kicsinyítő jelzőkkel illeted a párod, beszéljétek meg felnőtt ember módjára, he pedig nem megy, akkor szakítsatok..
2017. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
32%
Oké, most látom jobban, hogy nem rezsiről, hanem hitelről van szó, de valahol ez is érthető, hogyha ketten éltek együtt nem akar egyedül fizetni, az, hogy szerződést szeretne iratni valahol szintén érthető. Neki a múltja is az a lakás és elég régóta fizeti, nyilván nem szeretné elveszteni.
2017. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

Remélem jól értettem: Ha beköltöznél, amolyan "lakbérként" kéne fizesd a hitel felét, de ha összeházasodtok az ingatlanhoz semmi közöd? Ergo kirakhatna bármikor az utcára?

Haha nagyon aranyos a kislány... Ne hagyd magad!


28/N

2017. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Felképelni nem kell, az sose megoldás! De ha már szerződéssel dobálózik, akkor albérleti szerződést írjatok. Különben nagyon nem fair a részéről.
2017. júl. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a lakást bebiztosítja magának, teljesen érthető. A hitelfizetés már nem.
2017. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!