Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után, ha tudod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után, ha tudod, hogy a párod mindent tud, de nem mond semmit, akkor mit éreznél?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok a megcsaló. Voltatok már olyan cipőben, hogy megcsaltátok a párotok, akár egy vagy több alkalommal és tudnátok, hogy a párotoknak minden kiderült és ő mégis úgy tesz, mintha semmi nem történt volna. Nos azok az emberek akik lebuktak, de ez a helyzet, mit éreznek, várják a számonkérést, vagy nem értik, van bűntudat ettől, mégis mit? Nagyok szeretnék hallani személyes tapasztalatot.

2017. aug. 9. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Vihar előtti csend.

Az illető kezdjen el nem párban gondolkodni..:)

2017. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt, meg egyutt vagyunk. kb 1,5 eve tortent. Azota nagyon megbantam es sokkal jobban oda figyelek ra. (Illetve O is ram.)Halas vagyok, hogy nem boritotta a bilit, hanem lenyelte, bar valoszinu azert tette igy, mert tudta, hogy en is sok mindent lenyeltem (hajnalban ert haza, amikor en mar aludtam, es reggel 10-kor legkesobb elment. Kozben en foztem, mostam takaritottam ra es meg dolgoztam/tanultam is, szval amolyan tarsas magany volt)


Szoval vannak dolgok, amiket nem szabad kimondani, erzi azt mind a ketto, de ha fontosabb a masik, mint a serelem, akkor meg lehet oldani...

2017. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
hullaszagot.
2017. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
"hogy en is sok mindent lenyeltem (hajnalban ert haza, amikor en mar aludtam, es reggel 10-kor legkesobb elment. Kozben en foztem, mostam takaritottam ra es meg dolgoztam/tanultam is, szval amolyan tarsas magany volt)" Tudja ő, hogy lenyelted :D. Egyébként a megcsalásra nincs indok. Szakitásra vagy megbeszélésre van.
2017. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
"de ha fontosabb a masik, mint a serelem," Neked fontosabb volt a sérelem, ezért csaltad meg.
2017. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Megcsalok valakit,kiderül és nem szól semmit ? Bennem megszakadna valami ha ez nem jelentene neki semmit,és egy kukkot se szólna ...:S
2017. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a megcsalt a fél. De tudom, hogy tudja, hogy én tudom. Nagyon is sokat jelent hidd el. Hogy mi a legszomorúbb, először vártam, hogy magától mondja el, de nem teszi. Próbálom kizárni az agyamból, mert még én sem tudom, hogy hogyan tovább, egyébként volt egy olyan néhány éve, ahol csak valószínűsítettem, bár eléggé az volt, hogy megcsal, mert hiányzott az otthoni óvszerből, amit már régóta nem használtunk. Pontosan tudtam mennyi van benne és jött egy megérzés, hogy nézzem meg, akkor sokkot kaptam és számon kértem, mire ő nekem esett agresszíven, hogy ő nem és biztos én voltam és áruljam el kim van. Olyan agresszíven előadta, hogy lenyeltem. Most meg biztosabb a helyzet, de nem tudok olyan bizonyítékot az orra alá dugni, amit nem tagadhatna le. De visszatérve rá, tudom, hogy tudja, hogy tudom, de fogalmam sincs mit érezhet vagy mit tegyek. Ha úgysem vall színt, akkor magamban szerettem volna tisztázni először, de így nem jutok semmire.
2017. aug. 9. 15:31
 8/14 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló, hidd el abban is megszakad valami, akit megcsaltak, nem csak annak fájhat, aki dühöng meg hisztizik meg bármi, szép csendben is tud az fájni. A megcsaló meg igenis megérdemelné, hogy legalább szenvedjen tőle ott belül...
2017. aug. 9. 15:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Az exem megcsalt, tudtam, de sehogy sem tudtam rábizonyítani. Soha nem beszélt a társaságomban más nőkről, ha kérdeztem, akkor egyből hárított, valószínűleg pont azért, nehogy kibukjon belőle valami. Aztán egyszer volt egy nagyon csúnya veszekedésünk (teljesen más osztályból származunk) mikor előrébb helyeztem az egyetemi tanulmányaimat nála és akkor tehetetlen dühében rám ordította, hogy az akkori legjobb barátnőmmel csalt hónapokon keresztül és még az én k* anyámat amiért neki ez miatt lelkiismeret furdalása volt. Természetesen én tehettem arról, hogy meg kellett csalnia, mert voltam olyan szemét önző dög, hogy a vizsgáimra tanuljak ahelyett, hogy vele kufircolok.
2017. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem is megcsalt a mostani az első évben,nem mondta el,a szerető beállított,így derült ki.Úgyhogy amikor lehetőség adódott,és tetszett nagyon egy pasi,kevertem vele bűntudat nélkül.Most megint van egy ilyesmi esetem,semmi értelme már ennek a kapcsolatnak,úgyhogy vége.Talán ha egyszeri alkalom lett volna ha megcsal,nem emlegettem volna fel neki,de fél évig hazudott nekem,ezt meg nem lehet elfelejteni.. Eddig általában hűséges voltam,de most az a baj hogy ez kiölte belőlem hogy korrekt legyek egy kapcsolatban.
2017. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!