Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azok a férfiak, akiknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akiknek a párja mindent megad minden téren, mégis miért lépnek félre?

Figyelt kérdés

Nem provokációnak szántam a kérdést. Egyszerűen csak nem tudom felfogni, hogy ezt miért kell.

Ha szexuálisan is ki van elégítve akkor miért csalja meg a párját?



2017. jún. 9. 22:34
1 2 3 4
 1/34 Lazy Lover ***** válasza:
34%
unalmas a sex vagy még se ad meg neki mindent
2017. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

1#

De ha nem unalmas a szex, és tényleg kielégíti minden vágyát?

2017. jún. 9. 22:36
 3/34 anonim ***** válasza:
71%

Néhány nő is ugyanúgy megcsalja a párját, mint férfi.

Akinek nincs gerince, annak nincs. Ilyen egyszerű.

2017. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
68%
Egy valamit nem tud megadni egy állandó partner: az újdonság varázsát. Hogy az egy új p*nci, új siker, egy új bugyiba való sikeres bejutás. Na, ez az, amit nem tud adni egy megszokott partner.
2017. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%

Hány éves vagy?


Nincs kielégítve, ennyi erővel nő sem kell, mert van keze, azzal is kelégíti magát tökéletesen.


Vannak titkos vágyai, vagy mert újat akar, vagy mert ilyen alkat. Ilyen nőben is van.


Hamis dolog, ha azt, hiszed, bármikor ugrasz, amikor dugni akar, akkor nem fog megcsalni.

Vannak pasik, akik mindig vadásznak. Akkor is, ha jó az otthoni.


És nem csak pasiban, nőben is sok ilyen van.

Urban legend, ha mindent megadsz egy nőnek/férfinek, akkor nem fog félre lépni.

Ez inkább személyiség függő.


N

2017. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
66%
Igen, egy dolgot nem tud megadni párkapcsolatban az egyik fél a másiknak, az újdonság varázsát. Legyen nő vagy pasi. Ez van.
2017. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%
Én eleve az összes embert nem értem, aki félrelép. Ha már van ehhez esze, ahhoz nincs, hogy felvállalja őszintén a kapcsolatában, hogy szar valami? Nem, ehelyett lapít és kerülúutakon jár. Qrva nagy érzelmi és mentális érettségre vall. Sosem értem meg ezt. :)
2017. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
52%
Igaz de ez nem menti fel a csalót. Mert van mindig egy balek akit átejtettek. Lehet, hogy a balek is unja de mivel fogalma sincs hogy hülyének van nézve inkább marad és kitart a csaló mellett. Tényleg akit valaha láttam legszebb nőt életemben azt is csalta az férje és mindenkivel kikezdett. Pedig abban a nőben nagyítóval lehetne keresni külsőre a hibát. Elég fejlett a szépérzékem, nem túlzok.
2017. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
60%

Drága #9: a külső egy dolog. Szebb mindig van. Mindenkinél, főleg, hogy mindenkinek más a szép.

Ha valaki szépség szerint választ, az így jár, nincs semmi közös, de legyen szép.

"ROnda" nőket ismerek, akiket nem csalnak, mert van EQ-juk, és úgy választottak, hogy a társuknak is van.

Amíg ilyen felszínes a gondolkodás, addig ez lesz. Egy szép test csak egy tárgy. Semmi több.

2017. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Fiatal vagyok még. Maradjunk ennyiben.


De ha előbb-utóbb ennyire kell az "újdonság varázsa" akkor minek ez az egész házassági cirkusz?

2017. jún. 9. 22:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!