Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Helyes ha elmondok mindent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes ha elmondok mindent?

Figyelt kérdés

Megpróbálom leírni röviden, hogy valaki adjon tanácsot.11 évig éltem párkapcsolatban, sose voltam hűtlen, kicsapongó, mígnem jött egy kolega.2 évig ellenálltam, lepattintottam, majd valahogy mégis összegabalyodtunk. Ez tavaly nyáron kezdődött. Augusztusban véletlenül megtudtam hogy terhes a párja, szóvá tettem, mire ő, hogy nemrég tudta meg ő is és fél hogy én nem akarom vele folytatni tovább. Sajnos folytattuk tovább titokban, majd én decemberben lebuktam, párom elköltözött. Ő idén tavasszal bukott le, egy ismerősöm szólt a párjának. A balhé után eltelt egy hét és mi újra találkozgattunk, persze titokban, mondván hogy ő nem akar balhét és a gyereket ne tiltsa el a párja tőle. Szétköltöztek. Aztán jött a szokásos, ígéretek, meg hogy engem szeret, a szex nagyon jól működik (otthon nem azt kapta amit tőlem) Amikor lebukott én is beszéltem a párjával, aki elmondta hogy valóban nem volt köztük semmi hónapok óta, de neki a gyerek miatt tartani kell vele a kapcsolatot. Majd ugye mi titokban folytattuk a dolgot, közös nyaralás és heti rendszerességgel jártam át hozzá. Egészen múlt hétig?


Másfél hónapja ugyanis azt mondta nem illünk össze, legyünk csak szexpartnerek és ő vissza akar menni a régi sose működő kapcsolatába a gyerek miatt. Sok volt a vita, amit a volt párja is megerősített anno, de mégis. Mert ugye szerinte én rontottam el ami lehetett volna köztünk. Ő sose vállalt fel engem sajnos, ha nem bukik le akkor sose derül ki. Ez nekem nagyon fáj. Ráadásul konkrétan le se zárta a dolgainkat, pusztán nem jelentkezik egy hete. Holott azt mondta szól ha visszamegy a családhoz és zárjuk le. Én iszonyatosan érzem magam, rettenetesen hiányzik (tudom hogy milyen velem és mégis) A másik pedig hogy bánt hogy a volt párja azt hiszi tavasz óta nincs semmi közünk egymáshoz, nem tud semmiről. Legszívesebben elmondanám neki az egészet, hogy tisztán lásson mindenki. Úgy érzem addig nem tudom elengedni végleg. Biztos hogy meg fog ezért utálni, de én már így is úgy is elvesztettem. Szerintetek? Fáj az a kijelentése, ha helyrehozza otthon akkor köztünk vége, nincs ló jó a szamár is. Meg vagyok bántva és nem tudom magamban tartani. Egyébként ő egyszer már megcsalta a párját egyszer és azt elnézte neki. Ami köztünk van az másfél éve tart. Tanács?



2016. okt. 27. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Mit akarsz egy olyan figurától, aki nem vállal fel, téged kefél a terhes majd gyerekágyas párja mellett, utána visszasunyog, majd továbbra is félrekefél mellette veled, de továbbra sem akar semmi komolyat tőled, leszámítva a testmeleg pinád? Mert konkrétan ennyi az, amennyi érdekli őt.


Azt csinálsz, amit szeretnél, kitálalhatsz, ha megkönnyebbülsz tőle, de ezt a pasit buktad. Helyesbítek: sohasem volt a tiéd, ha lehet így fogalmazni. Egy egyszerű ágymelegítő vagy mellette...

2016. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

Nálam ott dőlt el hogy "rossz" emberek vagytok, hogy folyamatosan csaltátok a párjaitokat. Megcsalásra nincs mentség, de akkor se mindegy, hogy 1 alkalom vagy sok.

Nem tudom mit vártál egy olyan férfitól aki melletted teherbe ejtette az első számú nőjét, ráadásul téged kefélgetett mikőzben a másik otthon foglalkozott a közös gyerekükkel.

Én is voltam szerető. A szeretőnek fel kell fognia, hogy második!!!!! Ha egy férfi el is hagyja a szeretőért az asszonyt, előbb utobb azt is csalni fogja.

Ha vissza akar menni abba a kapcsolatba akkor az csak jobb volt neki. Te voltál a "friss hús", viszont most megunt téged is. Kettőtök közül pedig az első a jobb számára.

Amint már említettem én is voltam szerető, bele is szerettem a férfiba, de tudtam hogy második vagyok es kész.

Ha veled akart volna igazán lenni, akkor nem titkolt volna. Elhagyta volna a nőjét és kész, de nem tette.

Lépj tovább és tanulj meg hűséges lenni. A karma visszavág előbb utóbb, már tapasztaltam.

2016. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem azt mondd el neki, hogy mindketten olyan szánalmasan gerinctelenek vagytok, hogy pont összeilletek. Legalább mindketten tudjátok, mire számíthattok a másiktól pár év után
2016. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Én rohadtul nem tudlak sajnálni. :) Az egyetlen, aki szánnivaló, az a gyerekük a történetben, mert a jelek szerint az anyja sem százas.


Ettől függetlenül én azt mondom, hogy mondd el neki, csak hogy tudjon róla, hátha megjön az esze és elhajtja ezt a szerencsétlent. Talán még vissza is kúszik hozzád, megérdemlitek egymást.

2016. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Két éve kellett volna elmondani, mikor kikezdett veled. Most már minek?! Tönkretettetek mindkettőtök kapcsolatát, a volt párjaitok és a gyerek életét. Ti pedig sosem lesztek boldogok együtt.

Mi változik, ha most bekeversz? Attól, hogy bosszúból szétbarmolod a békülést a gyereke anyjával, csak nagyobb mocsok leszel, mint eddig. De visszakapni sose fogod.


A legjobb, ha többé szóba se állsz vele.

2016. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem fogom visszakapni, de igazságtalannak érzem ezt az egészet. A párja egyszer már tudott rólam, azóta nem. A mai napig nem volt képe lezárni velem, kijelentette hogy ha visszamegy akkor szól és vége. Gyávának tartom, aki ráadásul engem is tönkre tett. Oké, benne voltam én is és nem is lett volna ezzel gond, ha a kezdetektől máshogy állunk hozzá és nem ígéri le a csillagokat is az égről. (jó nyilván nem kellett volna elhinni) De most ússza meg??
2016. okt. 27. 17:32
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Kopj egyet, allj ala, nezz szembe azzal, hogy mekkora egy gyonge, szanalmas kis viszketo punci aldozati baranyka vagy, aztan irany gerincet noveszteni. Ezt a sztorit meg ne reklamozd magadrol, mert normalis ember (egyelore meg se erdemelsz ilyet) nem fog veled szobaallni. Ideje tovabblepni. Az onsajnaltatast meg fejezd be.
2016. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sose voltam bosszúálló, sőt, ő mondta mindig, ha őt bántják ő viszont bánt. Most én is ezt érzem. Lerombolta a lelkemet és éli kis életét tovább. Na de melyik nő képes megbocsátani ezt? Számomra ez is hihetetlen, milyen lesz az a kapcsolat?
2016. okt. 27. 17:40
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Lerombolta a lelkemet és éli kis életét tovább. Na de melyik nő képes megbocsátani ezt? "


2 gondolatom van ehhez az egészhez:

- Igen, jól látod a helyzeted, te voltál (és vagy) az a bizonyos szamár a ló helyett. Most, hogy már elég volt belőle, szabad döntése alapján visszakúszott az asszonykához. Igen, te csak eddig kellettél neki, nem számítasz te neki ló...t sem, csak jó időtöltés voltál, ennyi.

- Most komolyan... Hogy voltál képes úgy végigdugatni magad vele ilyen hosszú időn át, miközben tisztában voltál azzal, hogy a felesége terhes és gyereke van tőle? És ezután komolyan képes vagy leírni, hogy a faszi lerombolta a TE kicsi lelkedet? A tiédet? Komolyan? Eleve mégis mire számítottál egy ilyen embertől, aki képes a gyerekei anyját megcsalni, majd hónapokig folytatni is és hazudni?

A másik meg, hogy neked hogy volt ehhez gyomrod...

És a te egódat bántja, mikor te eleve csak a szexre kellettél.


Persze ígérgetett később, de akinek egy ilyen férfi kell, az meg is érdemli teljesen jogosan azt a férfit. Szóval válaszolva, már csak ezért is, (nem csak az önbizalmad és a személyed sz.arbvételéért és megalázásáért), nyugodtan mondd csak el az igazat a férfiről. Bár annak is igaza volt, aki azt írta, hogy ezek alapján a párja sem lehet teljesen 100-as. Szegény gyereket sajnálom ilyen szülőkkel csak.

2016. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Magadnak kavartad a szart tudatosan, akkor edd is meg.
2016. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!