Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tovább? Két és fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Két és fél éve vagyok szerető. Ez alatt lebukott velem háromszor, volt balhé, de mindig újra összegabalyodtunk.

Figyelt kérdés
Azt mondja vannak érzései irántam, de őszinte és elmondta hogy a szex tart össze minket. Sokszor hallgatom hogy nem tudja mi lenne velem nélküle, mert velem éli ki magát a vágyait. Én viszont szeretnék normális kapcsolatot. Ő nem boldog otthon, de sok minden köti oda, hitel, gyerek.
2017. aug. 13. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás?

Normális kapcsolatra csak úgy lehet esélyed szerintem.

2017. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ők szakítanak, vagy ti.
2017. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Van családja, csak néha belédürít. Normális kapcsolatod vele soha nem lesz.
2017. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz egy jó vibrátort, te is szívesen használod, de nem mész hozzá feleségül, ugye?
2017. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális kapcsolatot szeretnél, akkor minél hamarabb fejezd be a mostanit, hogy legyen esélyed normális férfit találni, nem olyant, aki szexeszköznek használ.
2017. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok, de vajon hogy fogja őt ez érinteni? Azt ne írjátok hogy lesz másik szeretője, mert abba tuti vagyok hogy nem.
2017. aug. 13. 20:40
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy kulonlegesnek erzed a helyzetet es ezaltal nem latod tisztan, pedig a csavo is megmondta, hogy csak egy guszta lyuk vagy, amit ugy verhet tele, ahogy otthon a 'zasszony nem engedi. Nem te vagy az erdekes. Ha te lelepsz, akkor lesz masik meleg lyuk ugyanugy. Ideje lenne picit meltosagot novesztened. Gondolom nem a vaginad az egyetlen ertekelheto pontod.
2017. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Rá kéne jönni már.....hogy a szerető a legtöbb esetben megszívja.


Te is látod...lebukott, balhéztak vitáztak de még is együtt vannak. És együtt is fognak maradni.


Viszont te szereted őt igaz? Így nehéz lesz, de vele nincs jövőd.

2017. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Hogy fogja ōt èrinteni???

😁 ez fâjóan naív

Neked szr ez a helyzet, nem neki, te akarsz kilèpni, akkor mit foglalkozol vele, hogy èrinti azt a pasit ez, aki ge,ciputtonynak használ??

Majd talál erre a posztra mást!

2017. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
A feleség se lehet normális.
2017. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!