Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak, aki egyébként terhes, hogy szeretőm van?

Figyelt kérdés
Félek, hogy óriási harag lesz belőle, ami a picinek is ártani fog a hasában.

2017. júl. 9. 11:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
95%
Biztos jó szülői példa leszel annak a gyereknek.
2017. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
89%

Akkor ne mond el a szülésig. Vagy mond, de szépen felvezetve, pl "Gerinctelen féreg vagyok, és keress helyettem egy normális férfit" vagy ha "vicceskedni" akarsz, akkor annyit, hogy "Hö, zsáj, hö, há örüjjé, a szüléselőtt meg után közvetlen nem kő szeksztel foglalkoznód, mer má vanrá már aki ezzel foklalkozik".


Persze ennek jelentése normáliséknál: "Gerinctelen féreg vagyok, keress helyettem egy normális férfit".

2017. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kellene engem annyira bántani. Elkövettem egy hibát, bánom, szánom.
2017. júl. 9. 11:46
 4/69 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem meg pontosan azt érdemled, hogy mindenki beléd törölje a lábát. Egy utolsó szemét rohad.ék vagy.

Minek csinálsz gyereket olyannak, aki mellett a terhesség alatt már félrekúrsz!?

Te vagy az a típus, aki mindenhol hagy maga után egy almot, és elveszti az eszét az új pi.na szagától. Mint a kankutyák.

2017. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
100%

#3


Seems legit... Akkor viseld következményeit, a szakítást, a gyerektartást és a környezeted megvetését.

2017. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
86%

Mi az, hogy nem kene bantani???

A te gyerekeddel terhes ez a szerencsetlen no es ahelyett, hogy mellette allnal mast kurogatsz. Ha meg kamu kerdes is, r*hadj meg.

Nem hiaba, felnek a nok szulni. Az ilyen tetvek, mint te elrontjatok masok eletet, utana meg oket belyegzik meg.

Ha meg 12 het elott lennek en ebben a szituban, mennek abortuszra. Kene a fenenek, hogy mar eleve egyedulallo anyuka legyek.

2017. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:
Úgy látom, egyesek szája eléggé mocskos.
2017. júl. 9. 11:52
 8/69 anonim ***** válasza:
98%
Itt egyedul te vagy az aki mocskos...
2017. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
88%
Mondd el neki és talán megbocsát. Bár remélem nem.
2017. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:
Elcsábultam, és? Mint minden más férfi elcsábult volna a női idomok láttán.
2017. júl. 9. 11:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!