Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » El kene mondjam neki vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kene mondjam neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Mar 8 honapja egyutt vagyok a baratommal, nagyon szeretem, de az utobbi idobe jutott eszembe, ami mult evbe tortent... Miutan megismertem ra egy hetre megcsokoltam az egyik csavot, aki egy friend with benefit volt.... Semmi tobb nem tortent. A baratom ugy veszi, hogy az ota vagyunk egyutt amiota megismertuk egymast, az en szemembe viszont, az elso hetekbe meg alakuloba voltunk, meg mondtam neki is akkor.... El kene most mondjam ezt? Vagy rosszabbak lesznek a dolgok? Nem hagy nyugton ez a gondolat mostanaban

2017. aug. 14. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
El kene mondanod. Mindenkinek joga van sajat maganak eldonteni, hogy szeretne-e egy lotyoval egyutt lenni vagy sem.
2017. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Első, könnyedén dobálózunk a szavakkal... Kérdező, részedről ti még nem voltatok együtt, gondolom ha mindkét oldalról biztos lett volna hogy jártok, nem tetted volna meg. Beszéld meg vele
2017. aug. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt miért lenne lotyó, te szentfazék?...


Én is úgy gondolkodom, hogy ha valakivel kapcsolatba kezdek, az a megismerkedésünk időpontjától számít. Persze, nem vagyunk egyformák. Ha megbízik benned, akkor nem lesz belőle probléma, viszont ha így is adsz okot féltékenységre, akkor jogosan akadna ki. Mindenképp legyél vele őszinte.

2017. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem tenném....

Amit a párod nem tud azt nem kell neki feldolgoznia,lehet hogy téged őröl belülről a múltad, hogy valakivel csókolóztál, de Te ezt könnyebben a helyére tudod rakni, mint a párod. Szerintem a saját lelkedet akarod ezzel megnyugtatni, de ezzel másik emberben okozol bizalmatlanságot, megmérgezed vele a kapcsolatot.

40F

2017. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha semmi több nem történt,akkor mitől volt benefit?
2017. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Regebb volt friend with benefit.. Viszont amikor ez megtortent, nem volt tobb.. Meg ugy is lelkiismeretfurdallasom volt
2017. aug. 14. 11:34
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
Na ez így már gusztustalan. Még ha csak egy csók lett volna,oké. De te azzal csináltad,akivel volt már egy feslett előéleted. A barátodnak ezt joga van tudni,mert valószínűleg abban a tévhitben él,hogy te egy világi jó kislány vagy.
2017. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt mondom, hogy csak egy csok volt. Semmi tobb. Regebb voltam avval egyutt..
2017. aug. 14. 11:48
 9/12 A kérdező kommentje:
Ugy dontottem elmondom vegul..
2017. aug. 14. 11:50
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Jól teszed, mondd el mielőbb.
2017. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!