Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy változtatni kéne a kapcsolatunkon?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok szerelmes a páromba, de nem akarok szakítani vele, mert tudom hogy működne köztünk a dolog ha mindketten akarnánk. De egy ideje már nem törődik velem, és én ezért idegesebb vagyok, többet veszekszünk jelentéktelen dolgokon. Régen nagyon szerelmes voltam belé, és ezek az idők hiányzanak, vissza akarom kapni, de nem tudom hogyan mondhatnám ezt el a páromnak, mert általában ha elmondom egy problémámat, egyből mártírkodni kezd, sajnáltatja magát hogy én nem szeretem meg mindig csak a hibát látom a kapcsolatunkban....pedig ez nem igaz, csak ha valami mérgezi a kapcsolatunkat, azt elmondom neki. Illetve régebben elmondtam. De az ilyen sajnáltatások miatt az utóbbi hónapokban leszoktam az ilyesfajta kommunikációról, és azt hiszem egyre csak romlik a kapcsolatunk, már egyáltalán nem is vagyok szerelmes belé....Ha lehetne, én még visszafordítanám a dolgot, de nem tudom hogyan beszéljem ezt meg vele...

2017. márc. 20. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:

"szerelmes voltál belé" Voltál... vagy még mindig vagyis ahogy végül írtad már nem?

Sajnos ezt mindkét embernek akarnia kell, nekem úgy tűnik, te szereted őt és szeretnél vele lenni, de ő nem akar már igazán veled lenni.

szerintem olyan mintha rá akarnád erőltetni magad.

Ülj le vele ha lehet..ha még hajlandó rá, és mond el mit érzel, és ha ő nem így van ezzel, akkor nem sok értelmét látom.

Ha csak egyikőtök akarja igazán az nem elég.

2017. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Halott ügy........szakitsatok minél hamarabb
2017. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez már nagyon nyögvenyelős. Mióta vagytok együtt?
2017. márc. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló a szitu nálunk is.

Hosszú évek óta együtt vagyunk. Nagyon szeretem de inkább testvérivé szelídült a dolog. Már a szexet sem kívánom (nem vele van bajom, csak simán eszembe se jut vagy idegesít ha csináljuk).

De elhagyni nem fogom. Ha valakinek van ötlete hogyan rázhatnám fel a dolgot akkor szóljon.

2017. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

" de inkább testvérivé szelídült a dolog"


Aaahhhaaa...szóval te a testvéred mellett akarod le élni az életed?A testvéredel akarsz lefeküdni?A testvéredtől akarsz gyereket/gyerekeket?


Sosem értettem az olyan embereket mint te.Nem szereted mint férfit,nem akarsz vele lefeküdni...ennek mi értelme?De most komolyan?

Te így akarod leélni az életed?

Éretlen vagy és buta..szerinted majd fogod őt kivánni ezután mert egy tündérke majd szerelmet varázsol közétek?

Vagy te életed végéig ki fogod bírni szex nélkül?Vagy azzal akarsz lefeküdni akit szinte úgy szeretsz mint a testvéredet?

Elárulom neked...ez már sehogy sem lesz jobb.


Gyerek vagy még és naiv.

2017. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a szomorú, hogy nem olyan régóta vagyunk együtt. 1 éve és 3 hónapja...
2017. márc. 22. 00:07
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Az a szomorú, hogy kapcsolatfüggő vagy, ahelyett, hogy kilépnél a langyos szarból inkább még mélyebbre túrsz benne, hátha kibékültök, vagy jobb lesz.

Megsúgom: NEM lesz, ideje összekapni a tökeidet és szakítani vele.

2017. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lány vagyok úgyhogy lègyszíves ne sérts meg azzal hogy a nemlétező tökeimet emlegeted, és ne beszélj velem ilyen undoritó stílusban (illetve szavakkal...)

Nem vagyok kapcsolatfüggő, csak szeretném helyrehozni a kapcsolatomat, egyesek ragaszkodnak a meglévőhöz ahelyett hogy egyből feladnák és újat keresnének, és én ilyen vagyok sorry...

2017. márc. 23. 07:38
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

"Nem vagyok kapcsolatfüggő, csak szeretném helyrehozni a kapcsolatomat, egyesek ragaszkodnak a meglévőhöz ahelyett hogy egyből feladnák és újat keresnének, és én ilyen vagyok sorry..."


De a kapcsolatod egy rakás sz@ r nem érted??

És igen,te kapcsolatfüggő vagy + még gyáva

2017. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!