Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Több éves szexuális viszonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves szexuális viszonyt meg lehet bocsátani?

Figyelt kérdés

A párom volt nekem az első kapcsolatom, vele is vesztettem el. Sokat próbálkozott nálam egy másik férfi is, és szexkapcsolatba bonyolódtam vele, de már nagyon bánom.Nem akarom hogy vége legyen a kapcsolatunknak. A másik férfi pedig valójában egy semmirekellő,szexmániás. Ha egy életen át a páromat választom, akkor meg lehet ezt bocsátani? Tudom hogy nem szabadott volna ezt megtennem.

39 N


2017. aug. 14. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Én már biztos nem bíznék benned, repülnél mint a kismadár.
2017. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Én is kivágnálak, mint a macskát szarni. Senkit nem érdekel, mennyire bánod, akkor kellett volna gondolkodnod, amikor széttetted a lábad másnak, kizárólag döntés kérdése volt, így döntöttél (ráadásul ÉVEKIG bammeg), most idd meg szépen a levét. Fogadjunk amúgy is csak azért a nagy bánat, mert neki csak szexre kellettél és kihasznált - de igaza is van, egy ilyen hulladékkal pont így érdemes bánni. A párod jobbat érdemel egy ekkora címeres lotyónál, az biztos.
2017. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%

Mindent meglehet. Biztos nagyon erős okaid voltak. Igazából magatoknak kell megbocsájtani.


Javítsátok meg kapcsolatotokat. Ha még nem áll készen, ne mond el neki.


Írj rám segítségért.

2017. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet es meg sem erdemelned. Akkor kellett volna a parodat valasztanod, amikor eled kerult ez az alak, utolag konnyu azt mondani, hogy ahh nem megis jo a parom.
2017. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
De Kérdező, Te nem a párodat választottad! Ha így lenne, nem feküdtél volna le a másikkal. Pláne nem többször. Érthető, hogy kíváncsi voltál, és azt is meg lehet érteni, hogy féltél elhagyni életed első szerelmét. De képzeld el, hogy éreznéd magad, ha a párodról derülne ki ugyanez? Te meg tudnál neki bocsátani? Tudnál bízni benne újra? Milyen állapotban lenne az önbizalmad és az önbecsülésed?
2017. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kiirtad ugyanezt a kerdest ugyanezekkel a szavakkal, csak akkor meg 20 evesnek mondtad magadat. Igy is ugy is egy hanyadek lotyo vagy.
2017. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ki én?
2017. aug. 14. 12:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha már kiderült a dolog, nem valószínű, hogy megbocsájt. Te sem bocsájtanád meg. Egy alkalmat talán, de éveken át tartó viszonyt?
2017. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
tévedsz,mert én most irtam ki ezt a kérdést!
2017. aug. 14. 12:34
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon hülye voltam. A párom volt nekem az első kapcsolatom, vele is vesztettem el. Sokat próbálkozott nálam egy másik férfi is, és szexkapcsolatba bonyolódtam vele, de már nagyon bánom. A barátom komolyan tervez velem, most már el tudom neki hinni és nem akarom hogy vége legyen. A másik férfi pedig valójában egy semmirekellő. Ha egy életen át a páromat választom, akkor meg lehet ezt bocsátani? Tudom hogy nem szabadott volna.

20l"


Parancsolj, itt az elozo linked is :D.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2017. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!