Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amióta megcsalt nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta megcsalt nem tudok talpra állni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az exem 2 éve megcsalt egy másik férfival. Sírva vallotta ezt be. Azóta komolyan szorongok. Amúgy sem volt jó a kapcsolatunk. Sokat kritizált, bántott. Mindenért én voltam neki a hibás. Amit egy idő után nem viseltem jól. Annyiban jó volt, hogy a félrelépésnél egyenesen vállalta a dolgot.


Az eltelt két év alatt inkább kerültem a nőket. Egy darab szarnak érzem magam, aki egyetlen nőnek sem lesz sohasem elég. Az exemet a tenyeremen hordoztam, mindenben meg akartam neki felelni. Sosem szóltam neki egy rossz szót sem, nem bántották, mindig ott voltam neki, minden kívánságát teljesítettem.


Úgy érzem én már megse érdemlem a szerelmet. Hátba döftek, mert egy b...lfasz vagyok, így inkább nem is ismerkedem. Egyszerűen nem érdemlem meg egy nő szeretetét, mert elbuktam. Megcsaltak, amiért egy balfék vagyok. Miattam volt, mert nem értek a nőkhöz. Talán meg is érdemeltem. Ha valakivel jól tették azt, hogy megcsalták, az én vagyok.


2017. aug. 14. 16:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ne magadat hibáztasd. Erről tényleg nem te tehetsz. Hidd el a normálisabb csajok nem ilyen bunkók. Pont rosszul választottál, de tényleg csak ez az egyetlen dolog amit rosszul csináltál. De ezt nem tudhattad előre. Csak próbálj meg ismerkedni, beszélgess másokkal is és meglátod mennyire más is lehet egy kapcsolat. Érezheted tökéletesnek is.☺
2017. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amint abbahagyod ezt a tomenytelen onsajnalatot, es tudatosan probalsz javitani a helyzeten, rogton meredek emelkedesbe fog kezdeni az eleted. Amig csak a picsogas megy, addig semmi nem fog valtozni.
2017. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne tekintsd magad balféknek,te mindent megtettél,hogy működjön ez a kapcsolat,de mégsem ment, van ilyen.

Szedd össze magad és kezdj el ismerkedni és biztos megtalálod azt aki értékelni fog téged és olyannak fogad el amilyen vagy,

2017. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Aztakurrrrba. Mar ne is haragudj, de hogy lehet valaki ferfi letere ennyire szanalmas?! Megcsaltak, igen, lehet hpgy Te is szarul csinaltal valamit de ez egy PARkapcsolat, ember! KETTEN vannak benne, mint ahogyan a neve is mutatja. Nincs olyan, hogy az egyik tokeletes a masik pedig a szar, rossz, undorito, csunya.

Amugy, ha kb most igy allsz magadhoz, akkor feltetelezem az egesz kapcsolat alatt is igy alltal magadhoz es tudod meg tudom erteni a baratnodet, hogy ettol a ferfiatlansagtol elmenekult. Jo lenne ha vegre befejezned az onsajnaltatast, a sarkadra allnal es vegre ugy megb***znal valakit, hogy utana hetekig labra sem all. Jezus, szedd mar ossze magadat, de komolyan!

2017. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nezd, aterzem. De ezzel csak tovabb rontod a helyzeted. Egy k**rva miatt nem erdemled meg a szerelmet? Ne hulyeskedj mar.
2017. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezen átmennek a férfiak a megcsalás után, de 1-2 hónap után elmúlik ez.

Nálad a 2 év, azt hiszem egy kicsit gond.

Szakembert keress fel!

2017. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne kibeszélned magad egy pszichológusnál mert ez neked komoly trauma volt!

Én nő vagyok és én is átestem már ezen 2x, szóval átérzem teljesen!

2017. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem a volt férjem csalt meg, 3 hónapig voltam a padlón.De hogy újra önmagam legyek, kb. 1 év volt.Ez a 2 év sok.Az meg pláne durva, hogy magadat hibáztatod. Kettőn áll a vásár, de a megcsalásra nincs mentség.A problémákat meg kell oldani, vagy szakítani, nem a másikat azzal alázni,megbántani, hogy félremegy. A volt nődet minősíti a saját tette. Keresd meg az értékeid, ha egyedül nem megy, akkor kérd szakember segítségét.Én jártam utána pszichológushoz, nagyon sokat segített.

Fel a fejjel!

2017. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van. Egyet értek veled mindenben, csak te ismered magadat. valószínűleg az is vagy, aminek nevezted magad.

De ha már felismerted, akkor tegyél ellene. Csak te segíthetsz magadon mindenki más, nagy ívben ... rád.

Ne szerelmet keress, mert azt nem kapsz. Keress inkább ugyanolyan ribizliket, mint a barátnőd volt, abból nagyon sok van. Ne akarj nősülni, mert az ennél sokkal rosszabb. Csak legyenek nők akikkel szexelsz, majd az egyik úgyis a nyakadba akaszkodik majd. Azt meg majd le sem tudod vakarni magadról, majd csak pár gyerek után.

2017. aug. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél már hülye! Kifogtál egy rossz qrvát aki megcsalt és te magadat hibáztatod? Ilyen nincs, kérlek mondd hogy kamu!
2017. aug. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!