Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényemmel fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényemmel fél éve vagyunk jegyesek és 4 hónapja élünk együtt, de amióta együtt élünk kiderült, hogy nem egyszer megcsalt, társkeresőkre regisztrál fel, mint egyedülálló férfi. Nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Beszéltem vele erről és mindig sírás lett a vége, de most már betelt az a bizonyos pohár. Én eredetileg 300 km-rel odébbről jöttem, magyarul vidéki vagyok. A bizalmam benne megingott rendesen. Kérdezgette, hogy bízok-e benne, én azt mondtam hogy csak annyira, amennyire ő bennem, magyarul sehogy, mert egy emlékképpel kell harcolnom. Msn-en szokott beszélgetni nálam fiatalabb csajokkal és mindig eltakarja, hogy ne lássam. Kérdeztem, hogy le akar-e váltani, meg ilyenek, nem adott számomra elfogadható és megnyugtató választ egyik kérdésemre sem. Nekem ebből elegem van, házi k*nak érzem magam. Valami "nagy dobásra" készülhet, de nem árulja el mi az, csak annyit mondott, hogy január végétől figyeljem az egyik hirdetős újságot, mellesleg egy csomó meglepije van számomra, de én nagyon kétlem, hogy igazak lennének. Én azt már szerintem nem várom meg. Nincs szükségem ilyen pasira, elég volt a kétszínű, hazugokból.

Mit javasoltok?

(Bocs, ha hosszra sikerült, de így talán világosabban látjátok)


2008. okt. 31. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Nálam is szokott ilyen lenni. De szerintem ez azért van, mert nem ismer. Nem tudja, hogy milyen lány vagy és, hogyan fogadnád az ő közeledését. Próbálj kezdeményezni, ha tetszik a srác :) Én úgy szoktam csinálni, ha kiszemelek 1 srácot, hogy ha látom valaki olyannak a társaságában, akit ismerek, akkor odamegyek köszönök nekik. Teljesen normálisan viselkedem. Néha van, hogy elmesélek pár idíóta viccet. Innétől már csak rajta múli, hogy ha újból lát, köszön-e nekem vagy oda jön-e beszélgetni.
2008. okt. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Bocs az előzőt nem ide akartam írni!!!!!!!!!! :$
2008. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd el...ha folyamatosan megcsal, titkolozik elötetek akkor minek akar elvenni feleségül??keress inkább egy rendes férfit aki értékel!!
2008. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer csalna meg a párom és mehetne amerre lát! Az leírtak alapján nem vagy túl boldog ebben a kapcsolatban. Hát lépj tovább!! Sok boldogságot!
2008. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elöttem szólóhoz. Egy házasság bizalomra (is)épül. Neki sem esne jól ha te tennéd ugyanezt. Ez a pasi még nincs felkészülve egy tartós kapcsolatra, ha fel lenne akkor csak te lennél neki egyedül. Próbálj pontot tenni a dolog végére. A saját boldogságodra gondolj.
2008. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, én voltam az első komment küldöje. Neharagudj nem figyeltem, hogy hova írok. De most elolvastam a tiédet is:) És a vélemény: biztos vagyok benne, hogy te sokkal jobb férfit érdemelsz. Gondolom, fiatal vagy még, nem késtél le semmiről. De ha most hozzá méssz vagy egy válás, vagy egy életre szenvedés vár rád. Mert szerintem 1 nő attól szenved a legjobban, ha nem becsülik meg és nem adják meg neki azta tisztelete, amit minden nő megérdemel.

De, ami fontos, hogy bármit is írnak ide a válaszolok, a döntés a te kezedben van! Sok szerncsét!

2008. okt. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott.
2008. okt. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van, jobb lesz ha most azonnal összepakolok és holnap reggel visszamegyek vidékre, mert nem akarok szenvedni. Nem húzhatom tovább, nincs értelme. Csak 23 vagyok, ő meg 25.
2008. okt. 31. 11:15
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégcsak 23 éves vagy?? Akkor még elötted az egész élet. Hagyd a francba és menj szórakozni, ismerkedj másokkal és csinálj olyan dolgokat, amiket szívesen kipróbáltál/megtettél volna. Elvileg most vagy életed legszebb szakaszában, ne hagyd, hogy bárki is elrontsa. Az első komment küldője :)
2008. okt. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
soha nem voltam az a bulizós típus és amit akartam azt mát kipróbáltam.
2008. okt. 31. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!