Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom megcsalt egy pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt egy pasival. Hogy lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel beszéltünk skype-n egy eléggé csúnya összeveszés után, hogy hogyan tudnánk újra kezdeni. Kedves (már ex-) barátom ittas állapotban volt, így kicsúszott a száján, hogy körülbelül másfél éve viszonya volt egy sráccal, akinél egy éjszakát aludt ott.

Ezt a srácot ismerem régről, és nagyon nem csípem, hiszen rengeteget mocskolódott felőlem (nem volt viszonyom vele!!). Ezt ő tudta és mégis..A legjobban az zavar, hogy másnap úgy jött hozzám, mintha mi sem történt volna, mert szerinte ez nem számít megcsalásnak, mert nem lánnyal csinálta és nem is élvezte, valamint kíváncsiság, de már tudja hogy ő nem meleg és többet ilyen nem csinálna. Ezért nem is gondolta fontosnak elmondani nekem. Az eset után eltelt másfél év alatt már együtt is laktunk, csak nem jött össze külső tényezők miatt hosszú távon, így szét költöztünk. Annak is már fél éve. Egyébként a többi időt távkapcsolatban éltük kb 180km-re egymástól. Ő kettős állampolgárként.

Nekem belegondolva a legnagyobb hazugságom neki az volt, hogy nem szakítottam meg a (csak!) beszélgetést egy emberrel, amit ő kikövetelt.

Persze jöttek a bocsánatkérések reggel, amikor kikérdeztem erről eléggé feldúlt és kialvatlan állapotban, és az új esély kérések.. Igazából nagyon is szerettem ezt a fiút, mert teljesen az esetem volt, azok ellenére, hogy -saját bevallása szerint is- nagyon elhanyagolt és nem bánt méltón velem. Futottam utána mindig, hiszen eléggé elzárkózott és társfüggő voltam/vagyok. Az eset úgy történt, hogy még egy évesek se voltunk. Tudta, hogy engem már megcsaltak, és kértem tőle, hogy ne tegye meg, inkább szóljon előtte, ha van kilátásban valakije, ne tiporjon belém..

Nem tudom hogy lépjek túl ezen, annyira összetörve érzem magam, az önbecslésem romokban. Barátaim sem igazán vannak, hiszem minden energiámat a kapcsolatba fektettem, hanyagoltam ismerősöket. Családtagjaimmal nem igazán ápolok jó viszont régóta, holott szüleimnél lakok. Összetűzéseim is voltak velük az évek alatt, így nagyon szégyellem, hogy így kell eléjük álljak.


Hogy lehet ezen túl tenni magam a leghamarabb?

22/L


2017. aug. 11. 11:49
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon sehogy! :(
2017. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nezd, en a megcsalosdis sztorikhoz mindig a kovetkezo keppen alltam:


Nekem az igazi megcsalas nem az agyban kezdodik, hanem ott, amikor valaki a legfeltettebb dolgait megosztja egy masik emberrel, tanacsot ker Tole bizonyos helyzetekben, ergo erzelmek is kotik hozza. Ha engem a jelenlegi parom egy szorakozohelyen megcsalna total reszegen egy masik novel, es minden tortenne kozottuk es utana szepen hazamegy es meg a csaj neve is a feledes homalyaba kerulne, akkor nem erdekelne. Fajna ugyan, hogy ezt most minek kellett, de sokkal hamarabb meg tudnam bocsajtano, mint azt, amikor a fenti viszonyt folytatja, esetleg csak beszelgetne egy szamara nagyon szimpatikus csajjal de sosem tortenne kozottuk semmi. Ebben az esetben gondolkodas nelkul kiadnam az utjat, mint ahogyan azt anno az egyik exemmel meg is tettem.


En azt vallom, hogyha nincsenek erzelmek, csak pillanatnyi hev, azon lehet dolgozni, a masiknak lehet meg lenyugvasra valo ido kell stb. Ezt meg ugymond lehet valahol "takargatni". Viszont ha engem O erzelmileg csal meg egy masik novel, akkor menjen is el Tolem. (Nem arra gondolok, hogy ne legyenek baratai, de na...)


Szoval a sracos incidens. Hat en nem tudnam, hogy rohogjek-e vagy sirjak. En ezt a srac oldalarol talalnam szanalmasnak es nem a sajat reszemrol... ha viszont megbanta es kepes sokaig "vezekelni" is, akkor adnek egy eselyt... (plusz masnak nem reklamoznam.)

2017. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez elég cink de legalább nem meleg. :D Nehéz döntés én azt tanácsolom hogy ha nem érez iránta semmit és alapvetően hűséges pasi akkor bocsáss meg neki. Nekem másfél évbe telt megbocsátani a páromnak azt hogy a kapcsolat elején azt írta az egyik lánynak hogy szereti meg szeretkezne vele stb mert azt hitte szakítani akarok vele pedig csak haragudtam rá akkor neked is menni fog. Bár azóta se bízok meg benne de ez is személy függő. Amúgy szintén nincs sok barátom, családommal összevesztem, én is mindig futok a párom után és szintén nem bánik velem jól dehát sajna akadnak ilyen kapcsolatok. :D

20/L

2017. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is nem meleg. Egy hetero pasi ilyesmibe sose menne bele. Részegen se. Tudom, áltatja magát, hogy nem is volt jó, meg nővel sokkal jobb. De aztán idővel rájön, hogy mi az igazság.

A helyedben én keresnék egy másikat, amíg nem késő...

2017. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!