Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasít el mindenki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít el mindenki, amióta az exem megcsalt?

Figyelt kérdés

Az életem ilyen szempontból két részre osztható: érettségiig tipikus introvertált gyerek voltam; akkor került legközelebb egy randihoz, amikor felvettem egy lányt MSN-re, de persze elhívni már nem volt bátorságom.

Érettségi után eldöntöttem, hogy változtatok. Pár elutasítás után beindult az élet: randik egymás után, majd lett egy barátnőm. Bár sokáig együtt voltunk, nem voltam szerelmes.

A szakítás után rögtön elkezdtem ismerkedni: egy éjszakás, barátság extrákkal, kapcsolatok - minden összejött. Nagyon szép barátnőim voltak, meg minden. Aztán tavaly májusban összejöttem egy lánnyal a Tinderről. Életemben először szerelmes lettem. Elvileg ő is. Sajnos ez nem tartotta vissza attól, hogy decemberben megcsaljon és elhagyjon egy olyan pasiért, aki már több mint egy éve csapta neki a szelet.

Gondoltam, hogy megint elkezdek ismerkedni, és minden olyan lesz, mint előtte. Tévedtem. Azóta egy randim sem volt. Egy lánnyal sem feküdtem le, egyszerűen mindenki menekül előlem. Pedig nem azzal kezdem, hogy "szia, megcsalt az első szerelmem".

Mitől lehet ez? Miért utasít el mindenki? Jó, nem vagyok egy tipikus jóképű alak, inkább átlagos, de mint mondtam, eddig nem volt problémám az ismerkedéssel.


2016. márc. 28. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

"msn"-re? Ez mikor volt?


Amúgy sajnos érződik, ha valaki olyan típus akit megcsalnak és nem akivel megcsalják a másikat. Vagyis lúzernek éreznek :(

2016. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Régen! :D


Velem is kezdett már ki olyan lány, aki kapcsolatban volt, szóval nem hiszem, hogy itt típusokról van szó. Az exem sem azért csalt meg, mert a szex rossz lett volna, hanem mert egy érzelmileg labilis alak volt.

2016. márc. 28. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem engedted még el az exbarátnődet, és ezt a lányok megérezhetik. Mármint hogy nem elég nyitott a szíved, nem érdeklődsz eléggé az irányukban. Vagy egyszerűen csak mindig szóba hozod a sztorit előbb-utóbb, és senki nem szereti az exes történeteket.
2016. márc. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy talan elment emiatt a megcsalas es a sorozatos visszautasitasok miatt az onbizalmad, negativ lett a kisugarzasod, ez konnyen erezheto. valahogy allj ujra igazan talpra ;) (nem tudom hogyan, de ha rajossz, aruld el nekem is :D ) (bocs az ekezetekert)
2016. márc. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezek már valószínűbbek, köszi. Szerintem is valami ilyesmi lehet, hogy megérzik. Kiszagolják! :D Érdekes dolog. Igyekszem találni valamit, ami helyreállítja az önbizalmamat.
2016. márc. 30. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!