Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A pénztáros srác miatt volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénztáros srác miatt volt zavarban a barátnőm vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés
A tescoban van egy srác aki korábban próbálkozott a barátnőmnél mielőtt együtt voltunk. Egy éve kb. amikor az önkiszolgáló kasszánál fizettünk hirtelen ott termett barátnőm mögött kb 5 centire mögötte és segített neki beütni a terméket a gépbe. Már azt a pillanatot is furcsáltam hogy ilyen közel ment hozzá de nem akartam ilyen kimagyarázható szitu miatt beszólni a gyereknek. Onnan ismerik egymást hogy egy éve együtt jártak dráma szakkörre a suliban.Na szóval ma az történt hogy amikor a pénztárak felé mentünk a barátnőm oont ahhoz a kasszához ment ahol a srác volt. Miután kipakolt a kosárból mondtam neki hogy adja oda a pénztárcámat, erre mintha zavarba jött volna és kivette majd majdnem a kezembe nyomta a saját tárcáját (színben méretben teljesen eltérő az enyémtől és ráadásul soha nem csinált még ilyet pedig mindig az enyémmel fizetünk és a táskájában van)
2017. aug. 19. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Nem mindegy?
2017. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Lefosomsz4rom
2017. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,h zavarban volt,de nem azért, m akar vmit a sráctól, lehet őt is váratlanul érte, h pont az a fiú van ott. Ne keress problémát, ha nincs is.
2017. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet zavarba jön, hogy a múlt meg a jelen találkozik.
2017. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!