Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érti ezt valaki? segitetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érti ezt valaki? segitetek megérteni?

Figyelt kérdés
Megcsalt a barátnőm akivel nagyon rég óta vagyunk együtt,vagyis viszonyt folytatott valakivel ha jol tudom évekig,gondoltam akkor szétköltözünk és enyi volt,erre ő elő állt azzal hogy ő ajaj nagyon szeret,amit én persze nem hiszek,valami érdek köti hozzám azért akar velem maradni,mert az nyilvánvalo hogy nem szeret mivel éveken át tartott @-it mellettem,szerintetek?
2017. aug. 20. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ez világos, mint a nap.


A nő számára te adod a stabilitást valamilyen területen (anyagi, érzelmi, etc).


A másik pasas(ok) pedig úgy megrakják, ahogy te sosem fogod.


A tökéletes kapcsolathoz pedig egyszerre kellene a stabilitás és az izgalom, de ezt a legkönnyebben úgy tudja elérni, ha a stabilitást biztosító pasassal van együtt, az izgalmat meg máshol keresi, mivel azok a férfiak jellemzően nem arról híresek, hogy egy nő mellett megmaradva, kapcsolatot építsenek.



Ami még itt bejátszhat, hogy azoknak akikkel csal téged egyáltalán nem biztos, hogy kellene mint nő. Megdugni oké, de nem biztos, hogy olyan jó csaj ő (akár kinézetre, akár szellemiekben), hogy életük párjaként gondoljanak rá, te viszont ezt megteszed.


Tehát számára az optimális élet, hogy veled marad, biztosítod neki mindazt, amit biztosítani tudsz (erkölcsi, anyagi, érzelmi, szellemi támogatás), melletted pedig megkap minden mást a kapcsolaton kívül.


Mielőtt megkérdezed, hogy ebben Neked mi az optimális, megsúgom, hogy semmi, itt rólad szó nincs, a kisasszony csak a saját érdekeit veszi figyelembe.

2017. aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mindezzel tisztába vagyok!
2017. aug. 20. 09:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi a rákot kell még megérteni?
2017. aug. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a hajánál fogva raknám ki a lakásból az tuti .fúj.
2017. aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
önző fax pics,már repült
2017. aug. 20. 10:16
 6/9 anonim ***** válasza:
jól van tökös vagy igy kell ezt csinálni
2017. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem írok kisregényt mert nincs értelme, átmentem én is egy két dolgon szóval megértem.

Egy a lényeg az embereket nem megérteni kell, hanem elfogadni úgy ahogy vannak! Aztán ez alapján hozzájuk állni!

2017. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, az évek meg a kénelem. Meg attól fél, hogy ét szék közt a pad alá esik. Gondolom a szeretőjének sem kell tartósan és most ott áll egyedül, hogy ő magára marad. Nem sajnálom, megérdemli a sorsát! Jól tetted, hogy kiraktad!


28/M

2017. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tegyél neki egy szívességet, és hagyd el te. Ő ugyanis soha nem fog, az első kommentelőnek 100%ban igaza van. Mindkettőtök helyzetén segítenél, ugyanis ő valószínüleg melletted nem fogja megtalálni azt a 100%os kapcsolatot, amit jelenleg 50-50%ban megtalál, viszont a biztonság miatt nem fog lelépni, így pedig te is és ő is tönkre mentek.
2017. aug. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!