Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha a jó arc,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a jó arc, normális srác akivel ismerkedem minden randin inna alkoholt?

Figyelt kérdés

Már a negyedik randink lesz majd remélem holnap vagy holnapután.

Az első randin sétáltunk egy jót, aztán meghívott az egyik kedvenc beülős helyére és kb 3-4 óra alatt megittunk 2-2 pohár bort, amiket ő fizetett. Úgy voltam, hogy az kellemes, ellazulós este volt és kicsit az ital is a fejembe szállt, de nem bántam. Aztán második alkalommal beültünk egy másik, kellemes, csendes helyre és ott ittunk egy-egy koktélt, aztán hazakísért. A harmadikon megint ilyesmi helyre vitt volna, de mondtam hogy most én választok és beültünk egy pizzériába, ahol most én hívtam meg őt enni és ketten ettünk egy nagy pizzát. De láttam hogy kicsit feszengett és saját számlára kért magának egy ott helyben elég drágán árult doboz sört (pizzériákban elég drágák az italok), de aztán végülis jó volt az egész este.


Amúgy nagyon jó arc, külsőre tetszik, végigbeszélgettük eddig az összes 3-4 órás randinkat kínos csönd nélkül, de zavar hogy nem tud ellazulni úgy tűnik ital nélkül. Én sem vagyok egy nagydumás, partiarc, társaság közepe de azért kettesben egy olyan emberrel akit kedvelek, működik a megnyílás részemről.

Az első randin csókolóztunk és azóta is minden találkozáskor szoktunk és sosem akart még durván rám mászni, ami pozitívum szintén.


21/L, 23/F


2017. máj. 17. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés lényege? Ha zavar, mondd meg neki. Mit kell ezen ragozni?
2017. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én egyenesen rákérdeznék
2017. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rajesh Koothrappali?
2017. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolom az első néhány alkalomkor, amikor még nagyon új minden, ismerkedtek, izgul, ráfeszülne, és ehhez kell neki az alkohol. Ha nem viszi túlzásba, engem nem zavarna, ettől még nem alkoholista :). Jó benyomást akar nálad kelteni, nem akarja, hogy kínos csöndek legyenek, és ezt az elején csak így tudja. Nincs ebben semmi rossz.
2017. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha jó benyomást akar kelteni, ne igyon. Engem szorongással kezelnek, és nem iszogatok.
2017. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Semmi bajom az ivással, én is szoktam kb heti 1-2 alkalommal.


De randikon furcsa hogy valaki minden alkalommal inna. Ilyet még nem tapasztaltam. Eddig általában 3-ból 1, vagy 2-ből 1 randin ittam/ittunk általában.


Szokatlan hogy valakinek úgy néz ki muszáj alkoholt innia hogy feloldódjon. Félek hogy ez alkoholista tendenciákra utal. Nem akarok alkoholista emberrel együtt lenni.

2017. máj. 17. 20:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, nagyon.
2017. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van szád, kinyitod, és belemomdod a képébe, hogy szeretnél alkoholmentes randit kérni. Kész.
2017. máj. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BlackSword ***** válasza:
Ne csinálj problémát ott ahol nincs... Ez még egyáltalán nem alkoholizmus...
2017. máj. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul értelmezed a szituációt. A srácnak nem KELL az alkohol, csak jól esik ilyenkor. Nem is biztos, hogy az alkoholtartalma miatt issza, tehát nem a hatás kedvéért, hanem csak mert jobban szereti, mint cukros/cukormentes édes üdítőket, vagy az íztelen ásványvizet, vagy az élesztőízű alkoholmentes sört. Láthatólag telik is rá neki, nincs szokva az olcsó, gagyi löttyökhöz.

Két pohár bor vagy egy doboz sör alkalmanként, hát, az ilyent úgy hívják, hogy kulturált, mértékletes alkoholfogyasztó. Biztos, hogy nem alkoholista, az ugyanis nem áll meg ilyen kis mennyiségnél.

Ami a pizzát illeti, nem csoda, hogy megszomjazott rá. Miért inna olyasmit, amit nem szeret? A te kedvedért biztosan, de ha nem jelzed felé (egyébként nemtommit), akkor honnan gondolhatná, hogy nehezményezed?

Bár a kérdés nem erre irányult, de nem állom meg, hogy meg ne jegyezzem: Elég gáz, hogy te hívtad meg, de neki kellett gondoskodnia az italáról. Az a meghíváshoz tartozik. Ha nem engedheted meg magadnak, ne akarj egyenlíteni, ne akard azt a látszatot kelteni, hogy egyenlően veszed ki a részed, mert csak látszólag van így, ezért fordítva sül el. Szerintem a srác nem is várja el, talán még kellemetlen is neki. Biztos levette már, hogy nem élősködni akarsz rajta, de nem azonosak a lehetőségeitek, és ez őt nem zavarja, inkább téged. Ne zavarjon, ez így szokott lenni.

Ha viszont meghívod, készülj fel rá, hogy a tiedtől eltérő igényei is lehetnek.

Ha azonban akár csak egyszer is valóban túlzásba viszi az alkoholfogyasztást, azt tekintsd intő jelnek. Különösen, ha alkoholos állapotban drasztikusan megváltozik a viselkedése.

2017. szept. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!