Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy döntsek? Te mit tennél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntsek? Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Sokféle megcsalást olvastam itt a gyiken de röviden leirom ami velem történt,19 éve élek együtt a feleségemmel két nagy gyermekünk van,az utobbi pár esztendőben napivá váltak a veszekedéseink vagyis a feleségem minden nap valamibe belekötött itthon mintha kereste volna az ürügyet hogy belémköthessen. Mindig kérdeztem tőle mi a gond,ő erre csak annyit mondott munkahelyi problémák okozzák a feszkót,mondtam neki nem túlzottan jó a kapcsolatunk nem kéne javitani rajta? Azt mondta ez olyan amilyen,jó én ebbe bele is nyugodtam. Pár hete viszont kiderült,hogy összeszűrte a levet a munkatársával aki jóval fiatalabb volt nála majdnem a fiával egy idős,a viszony állitolag több éve folyt közöttük. Évekig ment a bujkálás a panzioba járás a kivett szabadnapokon és hasonlók,pedig a szex rendben volt közöttünk(vagyis azt hittem) most hogy kiderült minden megszakitotta a kapcsolatot vele "állitolag" és azzal állt elő hogy javitsuk meg a házasságunkat és stb,állitolag "érzelemmentes" kapcsolat volt ez,erre megkérdeztem hogy csak a szex miatt volt? azt mondta nem,fogalmam nincs akkor miről szolt,ha nem a szex és nem az érzelmek domináltak,akkor mi? Na tehát zavarban vagyok hogy mitévő legyek,azzal menti magát mint amikor ilyenkor ezek az ember tipusok szoktál,hogy azt "hitte" nekem is van barátnőm,mivel divat már a mai világban a szeretőzés.Te mit tennél a helyemben? Kérlek kort és nemet is irj,mert kiváncsi vagyok ki hogyan látja ezt a dolgot.köszönöm.
2017. aug. 21. 08:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Éveken keresztül hazudott ezek szerint, még őszinte sem tudott lenni, hogy miért tette.


Felnőtt gyerekek vannak, én a helyedben elválnék.


Te próbáltál lépni éppen eleget, a házasság megmentésére.


Itt az ideje kilépni belőle.


Én, sok mindent meg tudok bocsátani, kivéve a félrelépést, azon az egy dolgon, én nem tudnám túltenni magam, ha te igen, akkor próbáljátok megmenteni, ha van még mit.

2017. aug. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

Megmondanám neki, ha csak hárítja a felelősséget és mentegeti magát akkor hagyjuk a fenébe. Megcsalt...elárult...mondja el őszintén az indítékait. Ha elhanyagoltam, akkor azon én tudok javítani, ha "há' aszittem", akkor ő rakjon rendet a fejében. Szerintem mérd fel, hogy tudtok-e beszélni normálisan és mindkettőtöknek van-e hajlandósága ezt megjavítani. Ha van akkor csináljátok, ha nincs, akkor hagyjátok. Hiába egyik fél cseszi el, kettőtöknek kell rendbe tenni.

31/f

2017. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy csalodtam benne nem gondoltam álmomban sem,hogy ennyire alattomos hazug és sunyi tud lenni,mire érted hogy nem öszinte?
2017. aug. 21. 09:02
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Kérdező,


A nőknek az esetek 90%-ban ez sose csak a szexről szól, pláne ha ilyen hosszú ideje tart a viszony. Könnyen el tudom képzelni, hogy a fiatal sráctól egyfajta "rajongást, sóvárgást" kapott, ami az itthoni, házas életből már hiányzott. Ehhez kéne tudni, mennyire volt otthon kielégítő a szexuális élet, mennyire hanyagoltátok el egymást stb. Ez azt jelenti, hogy nincsenek érzelmek, ő nem szerelmes a pasiba, hanem a figyelem, a törődés, a "kellek, különleges vagyok" érzés az, ami miatt félrelépett.

A mentegetőzését egyszerűen vedd figyelmen kívül, sose mentség az, hogy azt hitte, van valakid. Hinni a templomban kell. Ez csak egy gerinctelen módja annak, hogy a felelősséget levegye a vállairól, ami gáz.

Sajnálom, hogy így alakult köztetek :/ Én a te pártodat fogom, abszolút elítélem a megcsalást!


28N

2017. aug. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
inditék? azt mondta az hogy itthon veszekedések voltak,na de azt ő generálta,én meg természetesn nem hagytam magam,már igy utolag értem mert volt valaki a háttérben azért kötekedett velem napi szinten.
2017. aug. 21. 09:04
 6/20 A kérdező kommentje:
4es sőt! talán jobb is volt a szexuális életünk abban az időben.
2017. aug. 21. 09:05
 7/20 A kérdező kommentje:
Ami zavar hogy annyit nem mondott "bocs" hibáztam,biztos volt nekem is stb,
2017. aug. 21. 09:10
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Hát nekem nem volt még 19 éves kapcsolatom, de a mostani párommal lassan 10 éve vagyunk együtt.

Szóval a gyerekek már lassan felnőttek, már önálló döntéseket tudnak hozni, ha szétmentek eldöntik kivel akarnak együtt élni, szerintem ők ezzel már nem fognak sérülni. Szerintem erre nem kell tekintettel lenned.

Világ életemben úgy álltam a párkapcsolatokhoz, hogy amíg jól érzem magam addig maradok benne, ha nem érzem a partneremen hogy keresi a társaságomat, hogy szüksége van rám, akkor nem kell erőltetni, szakításokat többnyire én kezdeményeztem, nem próbáltam a másik felet győzködni vagy jobb belátásra bírni.

Le kell ülni és rendesen kibeszélni a dolgokat, ha váltani akar, akkor hadd menjen, próbálja ki magát mással, te pedig eldöntöd mit akarsz kezdeni az életeddel.

Házasságból azért nehezebb kiszállni,mert a közösen megszerezett vagyont fel kell bontani, ebből nagy sértődés, veszekedés, lehet, változnak az életkörülmények, nem a megszokott helyre mész ezentúl haza. Aki szeret kényelmesen élni, az nehezen vált, én is ezek közé az emberek közé tartozom.

40F

2017. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy az én értékrendembe nem fér bele a megcsalás én nem is várnám el hogy ő megbocsásson ha megcsalnám,én most ebbe a helyzetben amit elitélek vagy benne maradok és valahogy lenyelem nagyon nehezen,vagy boritom a házasságomat és kezdetét veszi az életem nullárol való újra felépitése.
2017. aug. 21. 09:15
 10/20 anonim ***** válasza:
Elsore azt mondanam hogy rogton kidobnam, de aztan nem tudom. 19 ev hazassag eleg hosszu ido, ha olyan jovot kepzel el ami neked is megfelel talan erdemes lenne dolgozni rajta hogy mukodjon, ha tul tudsz lepni a megcsalason. A megcsalason kivul gondolom azert sok jo is van a hazassagodban.
2017. aug. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!