Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A páromat egy kolléganőjével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat egy kolléganőjével rajtakaptam hogy csókolózik. Azt mondja semmit sem jelent a nő. Viszont olyan hévvel csókolta a szájat a nyakát és ölelte is hogy nem hiszem h ez nem jelentett semmit. Te mit tennél?

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 08:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Szakitanék az biztos,ha ezt megtette folytatni fogja,érdekes a legtöbb ember aval védekezik hogy nem jelent semmit.
2016. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vége
2016. okt. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Aki olyet tesz elozetes kommunikacio nelkul......

Ezeknek mind eros okai vannak. Melyek ha jelentkeznek, meg kell beszelni a masikkal.

Ugy erzem nalatok ez eleg lost de ha szeretned irj ram s segitek. Megtanithatlak ezekre es arra hogy neki vagy jovendobeli parodnak megtanitsd ezt.

2016. okt. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem szerelmes, viszont állhat rá a farka, az viszont nagyon.
2016. okt. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Én pl mikor régebben összeszedtem valakit ugyanígy indult a dolog. Heves csókolózás, szuper szex stb.. De csak egyből lett komoly-a párommal. A szexuális vágyat nem szabad összekeverni az érzelmekkel. Nagyon soknál ugyanazt a vágyat éreztem, sőt volt akinél erősebben es jobb is volt a szex, viszont öt szerettem meg.

Ezzel azt akartam mondani, hogy lehet h csak egy hirtelen hancúr ez, de téged szeret.

Mondják ha szeret, nem csal meg. Ez hülyeség. Megcsal az is aki szeret, mert nem gondolja hogy ezzel megbánt, mert h sose tudod meg. A saját lelkiismerete meg ugyis elbírja, talál ra mentséget.

Ettől függetlenül kidobnám mert ráadásul a kolléganőjével, akivel minden nap találkoznak. Ha egy buliban történt volna ez, talán megbocsátanék, ha megtudnék, először es utoljára-én személy szerint nem hiszem, hogy megtudnék-de így tuti nem.

2016. okt. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akármennyire szeretném és fájna a szakítás szerintem itt nincs más megoldás ha csak nem türöd el a megcsalást
2016. okt. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nyitott kapcsolatot kezdeményeznék :D


Mindenki más...

2016. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

:D most őszintén, ennyire nyomi vagy? Vagy kamu a kérdés?

Egyértelmű...lapát...

2016. okt. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szeretem....nem olyan egyszerű az a lapát...
2016. okt. 3. 13:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Nézd, nem tudom, hogy hány évesek vagytok, mióta vagytok kapcsolatban, milyen a kapcsolatotok, egy dolgot viszont elmondok. Nem leszek érte népszerű, de pont leszarom.

Egy férfi nem úgy működik mint egy nő. Sokkal jobban külön tudják kezelni az érzelmeket és a szexet, mint mi nők. Ez egyszerűen az evolúciós késztetésük. Persze, létezik önkontroll, mikor valaki saját akaratából hűséges marad a választott párjához. Ez nekünk nőknek sokkal jobban megy, ha evolúciós szempontból nézzük, akkor nekünk csak az "alfa hím" kell, az a választott párunk. Aztán meg nem mindenki monogám típus, annak nagyon nehéz bekorlátoznia magát egy életre egy személy mellé. Én azt mondom, hogy mindent meg lehet beszélni és mindent meg is kell beszélni. Hogy más nővel csókolózik, millió meg egy oka lehet. Beszélgess vele és utána mérlegelj, hogy hogyan tovább. Lehet, ez az egész tényleg csak a pillanat hevében történt és semmit nem jelent az egész, de az is lehet, hogy többet jelent neki ez a nő. Beszéljetek, beszéljetek, beszéljetek.

2016. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!