Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért hagyhatta el egy pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyhatta el egy pasi a 4 hónapos gyerekét és az anyját?

Figyelt kérdés

3 évig jártak, ő akarta a gyereket, mert már 35 éves.

Szerintem megcsalta, mert én is láttam fent különböző társkeresőkön, mikor még a babát várták.

Gondolom jó volt a lány szülni, van gyerek, ő meg csajozhat tovább.


2017. aug. 21. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem hiszem, hogy annyira jó kb. 20 évig tartásdíjat fizetni azért, hogy kéthetente egyszer láthassa a gyerekét. De ki tudja? Nem ismerem az illetőt.
2017. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Miért szült a nő egy alkalmi pasinak? Miért nem védekezett? A pasi gerinctelen, de én nem is szültem volna, csak stabil kapcsolatban és házasságban.
2017. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig pont tartásdíjat fog fizetni. Ha össze tudta dugni, az ő gyereke is.
2017. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hacsak nem kérdezed meg a pasit, ez nem fog kiderülni. Lehet, hogy ráunt. Lehet, hogy csak a génállománya továbbvivése miatt akart gyereket, apa nem akart lenni.

Ismerősi körömben egy fiatal (22 éves)anyuka hagyta ott a férjét és 4 gyermekét. A kicsik egy évesek, hármasikrek. Apuka amúgy egy irtó rendes, harmincas pali.

A "nő" egy 21 éves, 8 osztályos nőcsábász fiúhoz költözött, aki tuti át fogja ba szni.

Hogy miért? A csoda tudja. Talán azért, mert egy gerinctelen önző féreg.

2017. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az se semmi amit a négyes leírt, de a kérdésben szereplő férfit se tudnám szebb szavakkal jellemezni.
2017. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4-esben pont, hogy a nő a gonosz, nem?


Itt is lehet hogy a lány is ludas lehetett, de ezt mondjuk erősen kétlem.

2017. aug. 21. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!