Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet hogy megcsal a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy megcsal a férjem egy férfivel?

Figyelt kérdés

Előző héten elutaztam 3 napra anyámékhoz mivel a szüleim és a férjem között nem épp a legjobb a viszony amióta megházasodotunk ezért otthon maradt egyedül.Egyépként 6 éve vagyunk házasok de előtte jártunk 3 évet.Máskor is volt már hogy hosszabb időre egyedül hagytam de nem aggódtam mert bíztam benne sosem nyomoztak útána és nem ahogy most sem.Nem hittem hogy valaha meg fog csalni vagyis még most sem hiszem de szöget ütött a fejemben.

2 napja volt egyedül othon nem igazán foglalkoztam vele mert jól elvoltam anyával és apával na jó azért felhívtam aznap reggel.

Délután 3 félék kaptam egy hívást a bejáró nőmtől hogy valami nagyon furcsát látott.Először nem értettem mire gondol mert hogy mi furcsát láthat nálunk hiszen már egy éve alkalmazom ismeri a házunk minden egyes pontját.Rá is kérdeztem hogy mi történt.El is mesélte hogy mit látott.Pontosabban hogy a férjemet látta egy másik férfivel együtt zuhanyozni elég félre érthető helyzetben.Azt is hozzá tette hogy nem akarta megnézni és véletlen látta meg a férjem.Ezt még el is hittem mivel olyan fürdőszobánk van amibe ha nyitva hagyod az ajtót a nappaliból teljesen be lehet látni viszont nem hittem el amit mondott.Meg is kérdeztem hogy pontosan ki az a férfi.Erre azt a választ kaptam hogy a párom legjobb barátja.Felismerte mivel majdnem minden barátunkkal találkozott már.Persze még így sem hittem neki mivel próbált már máskor is brkeverni nekünk így ezt egy másik próbálkozásnak tudtam be de nem hagyott nyugodni a dolog.Miután letettem a telefont fel is hivtam a férjem barátjának a feleségét.Megkérdeztem hogy a férje otthon van-e.Teljesen lesokkoltam a választók mivel azt volt hogy nem a az én férjenél van már 3-4 órája.Még nem hoztam fel otthon a dolgot mert biztosra akarok menni.

Szerintetek ez most akkor mi?



2017. aug. 23. 19:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több nős pasiról derül ki, hogy titokban férfiakkal (is) félrekefél.
2017. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
1%

#1


Ha elfogadottabbá tennénk a biszexualitást, nem kellene ehhez folyamodniuk. De amíg a társadalom tűzzel-vassal üldöz mindenkit aki nem tisztán hetero, addig problémák lesznek ezzel.

2017. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Kamu kérdés.
2017. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

2 válszóló .

Ha esetleg Bisex lenne nekem nem lenne vele problémám sőt el is fogadnám mert szeretem.

De azt viszont nem fogadom el hogy a hátam mögött átvág tök mindegy hogy lányról vagy férfiról van szó.A megcsalás az megcsalás

Utolsó miért lenne kamu a kérdés ?

2017. aug. 23. 20:41
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

#2 válaszra reflektálnék

Azzal kezdeném, hogy teljes mértékben elfogadom a biszexuális és homoszexuális embereket. Ugyanakkor ennek semmi köze az elfogadáshoz. Mindenki előtt ott a lehetőség, hogy válasszon. Senki sem kötelezte a férjet sem, hogy házasodjon. A gyenge ember az, aki ilyen kibúvót keres. Váljon el, vagy már eleve nem kell házasodni, és akkor azzal fekszik le,akivel akar, akár férfi, akár nő. De ez a miattad történt a megcsalás, ez nagyon gusztustalan dolog. Legyen már annyi gerincesség, egy emberben, hogy azt mondja, mással akarok lenni.

2017. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit durván hangzik (még nekem is fura, hogy ilyet leírok), de kéne még bizonyíték.

Ez így tényleg nagyon durva és súlyos vád, ami két házasságot vágna tönkre, vagy egy éket ver a két páros közé (ha kiderül, hogy kacsa).

Lehet nem ártana hangfelvételt csináltatnod, vagy kamerázni a hálót...

Legjobb esetben kiderül, hogy a bejárónő nem megbízható és akkor legalább tudod, hogy jobb munkaerőt kell keresned.

2017. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
Kamu. Írni se tudsz..
2017. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Odáig olvastam hogy a "bejárónő" telefonált.

Komolyan...melyik bejárónő hívná a "ház úrnőjét" bármi magánjellegű indokkal, ami pont nem rá tartozik?

Ha már kamu kérdést gyártasz akkor legalább vedd a fáradtságot az igényes fogalmazásra, a helyesírási hibákról meg ne is beszéljünk...

2017. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kamu, de nem egy pasit ismerek, akik ferfiakkal ismerkednek. Akikről senki nem gondolná.
2017. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kamu
2017. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!