Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a baratnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a baratnom?

Figyelt kérdés
ssziasztok. a baratnom hetek ota furan viselkedik. Mindig keson erkezik haza, pedig csak 7ig dolozik. Mindig fura kifogasokat mond, pl elment a bevasarolni, es ures kezzel ter haza. Kezdek aggodni, mert o jelenti a vilagot. Tovabba, az agyban se vagyunk aktivak mar, mint azelott, es amikor rakerdezek, akkor leraz egy nem tudommal, nem erzem most uggyal, pedig nyilvanvaloan hazudik. Lehet, hogy már nem szeret, vagy megcsal, vagy mindketto? Segitsetek kerlek, egy 5 eves kapcsolatrol van szo?

2017. aug. 2. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Hátszia.

Nemtudom, nem ismerem a barátnődet, és téged se, ezért pontos választ nem tudok adni.

Lehet, hogy félrelépett, mert esetleg már nem érdekled, vagy valamivel megbántottad?

Milyen a kapcsolatotok? És hány évesek vagytok, mert szerintem ez is számít a kapcsolatban.

Ha meg nem, akkor lehet, hogy rossz a kedve. Nem vettél észre rajta semmi szokatlant, esetleg furcsa dolgot, ami eddig nem volt?

2017. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
En 27 vagyok, o pedig 25. Nem hiszem hogy megantottam volna, mert mindig mondja, ha valami offenzivat mondok veletlenul.
2017. aug. 2. 18:02
 3/14 A kérdező kommentje:
Jo a kapcsolatunk, mindent megbeszelunk, a nezeteltereseinket pedig mindig megbeszeljuk vitazas helyett.
2017. aug. 2. 18:03
 4/14 anonim ***** válasza:
Meg
2017. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne haragudj, hogy ezt mondom, de megunt téged, szerintem.
2017. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Én szerintem tuti, hogy más/mások már kezelgetik.
2017. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

"o jelenti a vilagot" istenem,még egy idióta.

Ideje keresned egy másik galaxist,vagy kettőt.

2017. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
7-es de bunko vagy,fogalmad sincs arrol, hogy milyen a szeretet, el sem tudod kepzelni, hogy letezik ilyen. Gratulalok a szintedhez! Kerdezonek a valaszom, lehet mert gyanus, de nyomozz utana,menj el a munkahelyere es lesd meg merre megy utana!
2017. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van,nyomozz utána,ez elég gyanús.
2017. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Blackfun ***** válasza:
100%

Ezek alapján én is gyanakodnék, de igen nyomozz utána, szépen lebuksz és akkor lesz indoka kidobni, hogy milyen bizalmatlan vagy. Egyébként ha meg akar csalni, úgyis meg fog és nem tudsz mit tenni ellene.


Mit szólsz ahhoz ha szépen elé állnál és mondanád neki, hogy úgy érzed egy ideje már nem olyan köztetek a kapcsolat mint régen és megkéred mondja el őszintén, hogy ő mit érez ezzel kapcsolatban, ha kihátrál előle és tovább játszadozik, akkor sajnállak. Egyébként ha van egy kis gerci és bátorság benne, akkor elmondja, ami vagy fájni fog vagy nem, de még mindíg jobb mint itt bizonytalankodni gyk-n.

2017. aug. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!