Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudom, hogy megcsal a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy megcsal a párom, de nem érdekel. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
A téli és a nyári szezont külföldön töltöm. Egy alkalommal amikor hazajöttem, a laptopját bekapcsolva felejtette, amit egyébként jelszóval véd. Kényszert éreztem, hogy átfussam a böngésző előzményeit. Itt találtam egy ismerkedő oldalt. Mivel elmentette az ismerkedő oldalon a jelszavát, így könnyen beléptem. Nagyon sok levelezése volt, és találtam közte egy olyat, ami egy második találka lehetőségéről szólt. Elsőre rossz érzés fogott el, de pár nap alatt elmúlt. Ma már tényként kezelem a kicsapongásait, és valahol meg is értem, hiszen én hónapokat töltök külföldön. Egyedül attól félek, hogy elkaphatok tőle valamit, ha összeszedi valakitől. Ha otthon vagyok, akkor rendszeresen élünk nemi életet, de csak gumival. A védekezésre én kértem, mert felvetettem neki, hogy nem tudhatom kivel és mit csinál akkor, amikor külföldön vagyok. Erre persze azt mondta, hogy hülye vagyok, mert ő nem csal meg senkivel. (Persze én már tudom, hogy ez nem igaz.) Ugyanakkor lelki társak vagyunk, már majdnem 16 éve tart a kapcsolatunk. Soha nincs köztünk vita, és ugyanolyan jó együtt, mint az elején.

2017. aug. 17. 15:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Igen, engem se èrdekel, hogy megcsal a pàrod.
2017. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Én is éreztem ugyanígy, hogy azt mondtam megcsalt.egészségére.

Viszont ezzel együtt rájöttem arra is, hogy azért nem érdekel az egész, mert már nem szeretem.

2017. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Saját vélemény: Csak akkor hagyhat hidegen, ha te is megcsalod őt. Amúgy nem tudom elképzelni. Ha csak a hozzád hasonlók válaszára vagy kíváncsi (mármint hogy te szent vagy, és mégsem zavar), akkor vedd úgy, hogy nem írtam semmit.
2017. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
A lelki társad nem hazudik és nem csal meg. Senkit nem vezethet ennyire a farka/puncija, hogy pár hónapot nem bír ki szex nélkül. De ez csak az én véleményem. Ha neked ez így megfelel, az a te dolgod.
2017. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Van baj nálad az biztos. Hagyod hogy teljesen megalázzon. Gratula.

Minek vagytok akkor együtt?

2017. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

Első :D


Ajánld fel, hogy legyen nyitott házasságotok.

Amúgy én megértelek valahol, gondolom enervált és fáradt vagy még ezzel is törődni.

2017. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

Nekem egy igazi kapcsolat az, ha két ember szívből szereti egymást, őszinték és bíznak a másikban, nem hátbaszúrják. Aki szerelmes, az nem ba**ik mással és nem hazudik.

Teljesen értelmetlennek tartom, hogy két ember ilyen formában együtt legyen. Ez nem szerelem, nem is kapcsolat, hanem tömény társfüggőség.

Megcsal, megaláz, átver, hazudik neked, és csak pár havonta látjátok egymást. De azért hű de jó ez így, mert 16 éve elvagytok egymás mellett. Ez a "nem szeretem, de azért jobb ha van, mint ha nincs" hozzáállás.

A hozzád hasonlókat szokták mocskosul átverni és kihasználni, mert bármilyen sz*r embernek alávetitek magatokat, csak legyen valaki, akihez kötődhettek.

Én soha nem pazarolnám el az életem, de még egy évet se olyan emberre, aki nem becsül és nem tisztel. Megcsalásért meg helyben kasztrálnám.

De ha neked ennyi elég az élettől, hogy hordod haza a pénzt valakinek, akinek csak a lábtörlője vagy, akkor egészségedre.

Majd 90 évesen, a halálos ágyadon rájössz, hogy mi mindent dobtál el magadtól.

2017. aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
85%
3-as válaszoló tévedsz ha azt hiszed, hogy a hűtlenséget csak az viseli el aki szintén megcsalja a másikat. Ha túlzottan ragaszkodik az egyik ember a másikhoz, hidd el, hogy eltűri, még akkor is ha fáj neki. Köztudott, hogy Polcz Alaine-t is többször megcsalta Mészöly Miklós, de ő mégis mindannyiszor megbocsátott. Pszichológus volt, bölcs és egy végtelenül kedves lélek, akinek nőként nagyon sok borzalomban volt része a háború alatt. Talán ez a sok szörnyűség, valamint pszichológus lévén az emberi természet gyengeségének ismerete tette Őt olyan erőssé, hogy mindvégig kitartson a férje mellett.
2017. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha úgy vagy mint az ismerőseim, hogy sietnek vissza, mert várja őket a szeretőjük.
2017. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Ő egy gerinctelen féreg, te meg egy szerencsétlen. Lelki társak nem szoktak félrekefélni. Ha nem vagy belé szerelmes, az csak egy dolog, de van gusztusod úgy lefeküdni vele, hogy ki tudja milyen nőkben jár a farka pár nappal előtted... Fúj már :(
2017. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!