Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mással is volt olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt olyan, hogy rettenetesen megbánta, hogy megcsalta a párját és ezáltal elvesztette őt?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy lehettem ilyen hülye. Teljesen jó volt a kapcsolatom,csak kíváncsi voltam. Egyszer lefeküdtem mással,nem is volt jó,bűnrudatom is volt,rá is jött az akkori párom. Szakított velem. Eltelt már 3 év, de azóta se találok hozzá hasonlót,ő mindent megadott nekem. Ő már meg is nősült, én pedig boldogtalan vagyok. Mindig az leszek.
2017. aug. 25. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ez van a p1n4d hajt...előbb kellett volna gondolkodni!

de ez így van jól, megérdemelted a sorsod, hisz te mekkora csalódást okoztál másnak

2017. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Túl kéne tenned magad ezen, és elfogadnod, hogy hoztál egy hibás döntést!

Arra törekedj, hogy jó irányba változz és tanulj belőle, máskülönben ezen fogsz keseregni egész életedben!

2017. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi bajod, szerintem tök jó, hogy a volt párod talált végre egy normális nőt :) ez a sztori amit írtál, teljesen happy end.
2017. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem csak a nagy NŐ-t, de a családom, az egzisztenciám és a barátaim jó részét is elvesztettem egy olyan nő miatt, aki csak szórakozott velem pár hónapig.

Azóta se találtam hasonlót sem. Nem vagyok már olyan fiatal, egyre nehezebb egyáltalán találni valakit.

2017. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy jó lecke volt számodra. Remélem, tanulsz belőle. A következő megcsalás már úgy történik, hogy ne derüljön ki.
2017. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Én a nagylányom szeretetét vesztettem el, sosem látogat meg, a féltestvérére sem kíváncsi.
2017. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem minden úgy történik, ahogy történnie kell. Ha együtt kellene, hogy legyetek, akkor úgy lenne. Ha egymásnak lennétek teremtve, akkor ő sem tudna nélküled élni, megcsalás ide vagy oda. Lépj tovább!
2017. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es válaszában elég nagy igazság van...


És abban, aki azt mondja, hogy hibáztál, tanultál belőle, most már ideje lenne továbblépni.

2017. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,ha annyira imádok valakit,egyszer el tudnám nézni.. Amúgy egy félrelépésemet se bántam meg életemben.
2017. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azt kapod, amit megérdemelsz. Picsogtál volna azelőtt, hogy félrekurtál..
2017. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!