Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rettenetesen féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen féltékeny vagyok, mi a véleményetek? Ez vezethet bajhoz?

Figyelt kérdés

Igaz fizikálisan nem csaltak még meg, de történtek az előző kapcsolataimban olyan dolgok amitől a bizalmam elég kevés, mondhatni nincs is, emellett nagyon kicsi az önbizalmam is.

Jelenleg egy fiúval alakul a dolog,nagyon jól elvagyunk és nagyon tetszik, de az a bajom, hogy már most nagyon féltékeny vagyok amivel magamnak okozom a legrosszabbat, mert egész nap ezen agyalok, például:

-Ha kettesben vagyunk és bókol, azt mondogatom magamba, hogy aha és mi van ha egy másik, szebb, kis p*csa jön a képbe?

-Láttam, hogy a felhasználójával követ pár szexi nőkkel teli oldalakat, és ettől azóta vérszemet kaptam, és attól tartok, hogy ha az ilyen mentalitású akkor nyilván ezeket megnézi meg imponál is nekik...

Miért kéne ilyen oldalakat vagy lányokat követni egy pasinak, akár egyet is ??

-Vagy, ha az utcán szembe jön vele egy nagymellű csaj akkor azután fordul?!

-Vagy, beszélget mindenféle lány ismerőseivel, újakkal is és flörtölget írásban ?

- ha éppen dicséri a szemeim vagy a hajam, akkor biztos neki csak ez a lényeg, a külső

-biztos az tetszene ha én is kihívóan öltöznék és szőke lenne a hajam

-mi van ha rástartol valami csaj a konditerembe ?

-mi van ha talál egy szebb vagy szórakoztatóbb lányt?

-ha lefekszünk és nem fog neki tetszeni a kis mellem vagy fenekem?

-ha megcsal?

Azt mondja hűséges és bla bla... de az ilyen tipikus mai fiúknak mind az ilyen debil barom ****-ok imponálnak, és oké lehet, hogy összejövünk és hűséges lesz nem csal meg, de nem bírom elviselni majd, ha más lányokat megnéz vagy ilyen képeket like-olgat vagy cseverészik más lányokkal,d e sajnos nem vagyok bomba nő, hogy csak magamra vonjam figyelmem:(

Ha belegondolok ezekbe, bármelyikbe, tiszta idegbeteg leszek és ingerült leszek kicsit vele is ( nem tudja, hogy olyankor miért rossz a kedvem) és a környezetemmel is és magammal is.


21L


2015. szept. 14. 19:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
még annyi, hogy már most azon agyalok, hogy vajon milyen beszélgetések lehetnek a telefonjába, kinek mit, milyen stílusban ír, mert tuti, ha megnézném majd, és olyat látnék, hogy valakivel nem baráti hangnemben beszél vagy másnak is ír majd úgy , mint nekem akkor ott hagynám... félek, hogy nála hűség az vajon fizikális dolgokon kívül mennyire van jelen, mert én , ha van barátom, nem beszélgetek úgy más fiúkkal mint vele, megtartom azt a "3 lépést"... de ő nem hiszem, hogy megfogja...
2015. szept. 14. 19:10
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj. Csak azt döntsd el, hogy akarsz-e társat vagy fontosabb az agyalásod, féltékenykedésed?
2015. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez nem normális. Ne gondolkodj ilyeneken, ezzel csak elveszíteni lehet, rossz mentalitás.

Ilyen követések nagyon sok fiúnak van. Nem jelent semmit, mint ahogy az sem h nekem nincs ilyen. Ezen ne aggódj! ;)


Off: jaj hát te nagyon aranyos lány lehetsz, nagyon tetszett a leírásod, " vérszemet kaptam" ... nagyon culi lehetsz

2015. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagytok együtt, nem is kérheted számon rajta, de előfordulhat, hogy melletted másnak is udvarol. Ez sajnos benne van a pakliban. Az én barátom is körbe udvarolt párat és én velem jött össze. Persze később mondta el ezeket. Akkor nem is gondoltam rá, hogy ő másokat is szédíthet. Most már tisztán látok. De nekem az volt a lényeg, hogy onnantól kusi van, nincs más nő.


Szóval ezen ne kattogj, meg amúgy se, mert akkor hogy leszel ha kapcsolatod lesz vele? Megőrülsz!


Engem is vágtak át, az ex is, a jelenlegi párom is rongálja a bizalmam. Sajnos... De én mindaddig bizalmat szavaztam mindkettőnek, amíg azt nem láttam, hogy valamit szervezkedtek a hátam mögött.


Neked is nagy bajod (nekem is) a kicsi önértékelés. Nem hiszed el, hogy érsz annyit mint mások. Ezen dolgozz te is! Ebből is fakad ez a nagy bizalmatlanság, de ez igazából magad ellen szól, mert biztos van tőled szebb, jobb, nagyobb mellű, szebb hajú stb... Teljesen elégedetlen vagy magaddal. Tudom milyen az, én is ebben szenvedek. De múltkor megnéztem azokat, akiket megnézett a barátom, mert szerinte szép lányok, neki tetszenek... szerintem nem szebbek nálam, illetve semmi különlegesség nincs rajtuk. Van kezük, lábuk, nekem is van! Hajam is van, mellem is van akkora mint azoknak! Azt gondoltam, ha neki ezek kellenek, menjen, én is találok szebbet jobbat. Én is azt gondoltam először, hogy azok fainabbak, valami hibás bennem... A szart!


A többi dologgal csak akkor foglalkozz, ha együtt vagytok és csinál olyat... De remélem nem lesz olyan! :)

2015. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dobni fog a fiú, és teljesen jogosan. Épeszű ember nem marad meg ilyen nő mellett, még rövidtávon sem.
2015. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez a viselkedés és önmagad hergelése egyenes út ahhoz, hogy bárki kidobjon és normális nőt keressen magának inkább. Túl sokat agyalsz, tedd rendbe magad és nőj fel, mert ilyen hozzáállással sosem lesz egészséges párkapcsolatod.

Mellesleg ha valaki meg akar csalni, az bármikor megteszi, ha meg így viselkedsz, még ki is váltod belőle. Semelyik épeszű ember nem fog egy ilyen rövid pórázt elviselni, bizalom nélkül meg lópikulát sem ér az egész.

Engem is megcsaltak, de az a múlt volt, a múltat meg a jelenre kivetíteni ostoba dolog. A másik ostoba dolog azon hisztizni, hogy megnéz mást, meg lájkol.. a szemét nem akarod kivájni?? Ugyan már. Sürgősen tegyél valamit az önértékeléseddel, mert iszonyatos amit művelsz, senki nem fogja ezt elviselni hosszú távon.

2015. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

jó, igyekszem rendbe tenni önmagamban a dolgokat, még időben mert még csak most fogunk összejönni.

Csak iszonyatosan nehéz... nem értem, hogy ha nekem nincs ilyenekre szükségem és nem érzek késztetést akkor ti miért...

2015. szept. 14. 23:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Saját magadnak generálod a problémát, és te magad fogod a kapcsolatotok végét előidézni.


Tedd rendbe önmagad, vagy ne is kezdj el kapcsolatot alakítani egy fiúval se, mert csak megkeseríted az életét.

2015. szept. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Beteg az agyad.

Egy ilyen stílusú barátnőm volt, hát ezt nem kívánom senkinek. Okot sem adtam rá és csak a folyamatos idegesítő idegőrlő pofázás, kérdezősködés.

Remélem az ilyen mentalitású emberek egyedül maradnak és nem teszik idegileg tönkre a másikat, akár fiú, akár lány.

2015. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó , rohadt bunkó lehetsz , hogy ismeretlenül is ilyeneket kívánsz nekem, tudod azert is kérdeztem mert szeretnék tenni ellene és fejlődni ebben a dologban . En meg remelem , hogy Az ilyesfajta gonosz emberek mint te, örökre egyedul maradnak .
2015. szept. 18. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!