Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem gondoljátok, hogy néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoljátok, hogy néha nem árt belenézni a másik telefonjába, mert érdekes dolgok derülhetnek ki?

Figyelt kérdés
Soha nem néztem a másik telefonjába,úgy voltam vele,nem sunyiskodok.Arról jutott ez eszembe,hogy mivel egy családos férfivel vagyok együtt,sok telefon-üzenetek,ha meglátná az üzenetek tartalmát a feleség,szerintem futva menekülne a kapcsolatból,mert én biztos nem tűrném el hogy a férjem ilyeneket írjon másnak,ez rosszabb mint maga a testi félrelépés.
2017. aug. 26. 09:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Magyarul tudstosan egy olyan emberrel vagy együtt, aki csalja a feleségét?
2017. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Én is voltam együtt családos férfival. Csak én nem büszkélkedtem vele...:/
2017. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Szánalmasak vagytok, emberek.
2017. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Névtelen fórum,minek büszkélkednék,az ismeretleneknek ? :) nem ezért tettem fel a kérdést..
2017. aug. 26. 09:42
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
A kérdés feltevése feltételez egy olyan morális defektet nálad, aminél teljesen mindegy, hogy névtelen a fórum, vagy hogy kiállsz a legzsúfoltabb térre, és ott meséled el a sztoridat. Én az akkori helyzetemből igyekeztem minél előbb szabadulni, mert nekem nem felelt meg másodiknak lenni, továbbá hülye sem vagyok, pontosan tudtam, mennyi igazságtartalmuk van azoknak az üzeneteknek, amiket egy szeretőnek küldenek. Ne legyenek illúzióid. Csak egy lyuk vagy, amiben jól esik néha megmártózni.
2017. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez, egy olyan kérdés, ami nagyon aktuális mindenkor.
2017. aug. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Akinek normális, szerető kapcsolata van, és hajlandó némi munkát belefektetni mindkét fél, ott kialakul egy párkapcsolati biztonság. Hogy tisztában vagyok vele, hogy neki én kellek, és tök mindegy hány ember akarja felszedni, nem fogja érdekelni. És amíg ez a kapcsolat jól működik, mindkét fél megkap mindent, amire egy kapcsolatban szüksége van, addig nem fog félrelépni.

A másik dolog az a magánszféra. Ami kijár mindenkinek. Én is beszélgetek férfiakkal (munkatársak, barátok, párom barátai stb), ő is beszélget nőkkel. És ez rendben is van. Mellesleg nem dugdossuk egymás elöl a telefont se, de ettől függetlenül nem nézünk bele a másikéba, ha nem kéri vagy nem mutat éppen valamit. És szerintem ennek így kéne múködni. Meg még mindig azt mondom, hogy senki nem hülye. Nyilván érzi mindenki, hogyha a párja már nem úgy viszonyul hozzá, vagy a kapcsolatban problémák vannak (akár szexuális téren, akár máshogy).

2017. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Soha nem tenném. Az enybe sem tud senki belenézni. Az, hogy gane pasid van, téged minősít. Nyugi, a pasinak csak lyuk vagy. Nem a telefon miatt aggodnek.
2017. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

Jaj, álszenteskedés lvl 100000.

Ilyenkor ki is szoktátok magatokra verni?

2017. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, legfeljebb akkor, ha gyanúsan félti a telefonját tőlem.
2017. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!