Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik hűséges pasi? Mármint,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sasna kérdése:

Létezik hűséges pasi? Mármint, h ha van barátnője, akkor nem lesz neki hirtelen nagyon érdekes vmi másik lány, és nem flörtölget másokkal?

Figyelt kérdés

nem a pisis tizen- , és huszonéveik elején tartó egyedekre gondoltam.. :)


20, l


2010. dec. 18. 01:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%

nem kor kérdés, mellesleg most pisisezted le magadat is.

gratulálok. és én szerintem 18 évemmel érettebb vagyok mint te. mivel rám nem vagy kíváncsi ezért nem válaszolok.

2010. dec. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem tudsz te semmit, csak rázni a segged! 18/F
2010. dec. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
a lányok előbb érnek, és nekunk eleve érettebb pasi kell, ugyh nem pisizeztem le magam :) latod, pont az ilyen beszólásoktól vagy éretlen.. és mondtam, h nem érdekel a tizenévesek véleménye.
2010. dec. 18. 01:11
 4/22 A kérdező kommentje:
bakker, honnan ezek az előfeltevések? :D
2010. dec. 18. 01:11
 5/22 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy lepisisezel, és még neked áll feljebb ha rávilágítok arra, hogy valószínüleg azért nem találsz magadnak normális pasit, mert neked 28tól és hatalmas izmoktól ember valaki. Na mindegy, nem fecsérelek több időt rád :D
2010. dec. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
eleve nem szeretem az izmos pasikat.. hat, ezek a sztereotipiak.. igen, azért pisisezek le, mert volt már pár ilyen pasim, és egyaltalan nem érettek!
2010. dec. 18. 01:18
 7/22 anonim ***** válasza:
Azt elhiszem, hogy peched volt velük, de hidd el léteznek akár érett 16 évesek is. Nagyon ritka, de van ilyen! Ne sértődj meg a sztereotípiákon, ha már eleve te is azzal indítasz. Tudod általában a 20 éves lányok, akik ennyire kiemeltnek érzik magukat a korosztályukból, és szociális rétegükből, valamint idősebb fazonokkal ismerkednek, beképzelt kurväk! Lehet, hogy nem ezt akartad elérni, de ezután a megfogalmazás után jönni fognak még páran akik hülyének fognak nézni téged. Egyébként csak azért fecsérelem még mindig rád az időmet, mert remélem hogy nem vagy olyan, ahogy azt az ember elsőre hinné a kérdésedből.
2010. dec. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
És, csak hozzáteszem, hogy tudd, épp egy hűséges pasival beszélsz :)
2010. dec. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Létezik! Tudom, hogy a tizenéves kategória nem érdekel, de... Ilyen pasit én összesen kétszer láttam. Az egyik az osztálytársam, egy 16 éves srác, aki 1,5 éve oda-vissza van a barátnőjétől. Kedves mindenkivel, de nem néz rá másra, csak arra a lányra. Mindenki arról beszél, hogy mekkora mázlista a csaj, stb... És tényleg. :) Ritka az ilyen, de létezik, kortól függetlenül. -Szerintem.-
2010. dec. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
biztos létezik. de ne gondold hogy kihagynak az emberek olyan alkalmakat amit úgy éreznek hogy soha többet nem jön el.pont.
2010. dec. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!