Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem gondoljátok, hogy néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoljátok, hogy néha nem árt belenézni a másik telefonjába, mert érdekes dolgok derülhetnek ki?

Figyelt kérdés
Soha nem néztem a másik telefonjába,úgy voltam vele,nem sunyiskodok.Arról jutott ez eszembe,hogy mivel egy családos férfivel vagyok együtt,sok telefon-üzenetek,ha meglátná az üzenetek tartalmát a feleség,szerintem futva menekülne a kapcsolatból,mert én biztos nem tűrném el hogy a férjem ilyeneket írjon másnak,ez rosszabb mint maga a testi félrelépés.
2017. aug. 26. 09:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Soha nem nézünk bele más telefonjába emailjeibe semmijébe
2017. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
Mi soga nem neztunk bele egymas telefonjába.Aztan valamiert gyanus lett.Elkezdtem belenezni mikor zuhanyzott mikor wc-n volt!Soha semmit nem talaltam benne!Sem hívas,sem sms!Na igen!De sex oldalak tartalmat iven a neten.A szamla az en nevemen volt.lekertem a teszletest.Magam sem hittem a szememnek.Nem egy nem kettő ismetlodo szam.Nem egy nem kettő szerető honapokig.Aztan kiderult evek ota ez megy!Majd jött a konyorges,hogy bocsanat,meg soha tobbe!Senkivel nem voltak erzelmek.A szeretők meg (ferjnel voltak) mind a pkrig alaztak a ferfiassagat,hogy kicsi,bogy puha!Hogy
2017. aug. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%

#12-es vagyok még

Szóval a szerető akik szintén hazasságban eltek,porig alázták a ferfiasságát.Hogy kicsi neki,hogy puha!A férjüknek ugy alkitották be,hogy ők csak flörtöltek,a párom zaklatta őket a s.exel!Volt férj aki nekiment!En nem tudtam megbocsajtani.Soha nem tudnék bizni bent!Ez egy éve volt.Ő teljesen lezüllött.iszik!A gyerekei elfordultek tőle.Már csak olyan ócskák maradtak neki mint te kedves kérdező!Akik családokat is képesek tönkretenni egy kedves sms-ért.Na persze mikor a tietek lehetne akkor már nem kell.Sem te neki sem ő neked!Biztos megéri!Egészségetekre!

2017. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12-13: csak az indulat beszél belőled különben néma lennél
2017. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#14

Miert is kellene némának lenni?!Igen!Csalódott vagyok.Igen, becsapva erzem magam!Miert ne irhatnam le ani fájt?!Ami volt!Az volt a kerdes miert nem neznek bele a felesegek a telefonokba.Mert felesleges!Nem tettem meg,mert megbiztam benne!(pedig nem kellett vol a megbiznom)mikor mar nem bizgam,megtettem,de mindent torolt mire hazaert,otthon már tabu volt koztuk az sem ,a hivas!Ez az en tortenetem!Engedd már meg,h fájjon,hogy legyen bennem akár még indulat is!

2017. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Én is egy házas férfival vagyok együtt, lassan 4 éve. Itt is jönnek-mennek az üzenetek, nincsenek kitörölve. A feleség egyszer meglátta, és amit a saját szemével látott azt is ki lehetett neki magyarázni.

És igen, mondhattok bárnit, ez szerelem mindkét oldalról😊

2017. aug. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mégis te vagy a szerető!
2017. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!