Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ennyi eleg vajon a gyanakvasho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi eleg vajon a gyanakvashoz? Ti hogy vonnatok felelossegre vagy buktatnatok le a parotokat aki gyanus hogy megcsal? Vannak otleteim, de minden tipp jol jon. Nyilvan a rakerdezes nem hasznal, nem fogja bevallani. Ezt a tippet koszi ne :D

Figyelt kérdés
Elnezest az ekezetek hianyaert. Arra lettem mostanaban figyelmes, hogy miota eleg razossa valt a kapcsolatom a ferjemmel, sokkal tobbet jar az ejszaka kozepen ahaz a beteg szuleire hivatkozva, vagy eppen arra hogy otthon eszik, stb. Nemreg talaltam egy doboz gumit a szekrenyben amibol egy darab hianyzott. Meg egyutt vettuk, de soha nem hasznaltuk.... Ma eszrevettem hogy sehol nincs. Gondolom ti sem dugdossatok a lakasban random a kotont... A mosogep tetejen volt aqz alsogatyaja es a gatyaja egyben levetve, ugy hogy alig birtam oket szetbogozni, viszont csak az alsogatya volt total vizes, a nadrag csak egy kicsit az alsonadragtol. Amikro rakerdezte annyit mondott hogy elfelejtette... A hazamaszkalast eloszor letagadta mert csak annyit kerdeztem hogy mirt eszik mostanaban mindig otthon. Azt mon dta nagyon regen nem eszik otthon (csak minden egyes nap kozel ket hete). Ezutan kerdeztem ra az alsonadragra, es o visszaterelt a kajara mondvan hogy azert eszik ennyit otthon mert nem olyan a kaja amit o szeret (nem magyar, mas kultura). Erre azt valaszoltam hogy de most mondtad hogy regen nem eszel otthon. Valasz; ugy ertettem hogy egyszer itt, egyszer ott. Ez szerintem nem az en agybajom ha ugy gondolom sumakol es itt az ideje a felelossegrevonasnak? Ti hogy csinmalnatok?

2017. aug. 27. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 99%, hogy kamuzik. Amiket leírtál összevisza beszél, nem tudja mi van, megzavarodik és próbál terelni. Az meg, hogy eltűnt egy darab óvszer még inkább gyanússá teszi ugyanis ha ti nem használtátok akkor mit csinált vele? Felszívta? Kérdezd ki, szembesítsd a tényekkel mert minél tovább húzódik annál rosszabb lesz. Állj a sarkadra és vess véget ennek a kapcsolatnak ha tényleg beigazolódik amiket állítasz.
2017. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A ferjem, nem csak a parom :(
2017. aug. 27. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elég jóhiszeműnek tartom magam, de ennyi jelnél már nem igazán lenne kétségem afelől, hogy megcsal.
2017. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha lesz rá bizonyítékod, vagy bevallja, hogy megcsal, mi lesz a következő lépésed?
2017. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
99%, hogy kamu. Sőt, 100.
2017. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es; Gondolom valas az en javamra. Es ebben az esetben az en javamra a lenyeg. Nem szeretem ha atvernek, annak altalaban megfizettetem az arat igy vagy ugy....
2017. aug. 27. 23:09
 7/8 A kérdező kommentje:
Itt az a kerdes hogy hogyan bizonyitsam, hogyan buktassam le. A honey trapping-nek van olcso valfaja?
2017. aug. 27. 23:10
 8/8 anonim ***** válasza:
A férjed esetleg arab? Mert azok nem igazán tudnak egy nő mellett dekkolni?
2017. aug. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!