Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátnőm, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm, de picit bonyolultabb a történet, tanács, tipp?

Figyelt kérdés
Ő a(volt) 2. lány az életemben. 2 éve vagyunk együtt. 23 éves vagyok ő is ennyi. Nyárra jött egy lehetőség, hogy ki tudok menni Svédországba gyakornokoskodni 3 hónapot, amivel éltem is. Mit ad isten, a cégnél ott volt egy magyar lány is, akivel összehaverkodtam. Igazából szimpatikus volt, meg tetszett is, de itthon volt a barátnőm, nem akartam semmit. Aztán nyár végen, egy céges buli után végül nálam aludt. Megbeszéltük, hogy ez ennyi volt, semmi folytatása nem lesz,azóta sem beszéltünk. Most meg itthon vagyok, a barátnőmmel, aki nagyon várt vissza. Nekem is jó volt újra látnom, de megtörtént, ami történt. Félek, ha elmondom neki, csak összetörném, feleslegesen. Amióta viszont itthon vagyok, jól kijövünk, semmi veszekedés nem volt, harmonikus a kapcsolat. Viszont ha visszagondolok a nyárra, egyáltalán nem bánom ami történt. Úgy érzem, ezzel "kiéltem magam".

2013. dec. 14. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Vannak dolgok amirol jobb ha nem tud a masik. Ha semmi folytatasa nincs akkor oke, csak ne surun forduljon elo. Illetve ha majd egyszer ugy adodik, hogy o megcsal es kiderul, akkor erre gondolj vissza es adj neki meg egy eselyt.
2013. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem bonyolult a történet. Megcsaltad és kész.

Ha akkor volt tököd, legyen most is.

2013. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sajnálom a barátnőd.. úgy vettem észre egy ilyet minden férfi elkövet az életében sajnos, ha csak egyszer; az még jó eset. Szerintem egyszer még meg is bocsájtható, úgyhogy mondd el szerintem.. persze azt ne hogy nem bántad meg. Ha szereted többet nem csinálsz ilyet.. szereted egxáltalán? Mert ezt még meg se említetted.
2013. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom annyi tiszteletet adhatnál neki, hogy tudjon a dologról. Lehet nem bánod, ami történt, de szegény barátnőd még csak nem is sejti, hogy ezt tetted vele, illene elmondanod.
2013. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Megis minek elmondani ha egyszer most minden jo? Lehet a csaj nem bocsajt meg es akkor tonkremegy a kapcsolat. Ha nem szereted vagy a csaj sejt valamit, akkor tenyleg ne titkold, akkor legyel ferfi, de most legyel okos. Nem tudom miert mondjatok, hogy szegeny lany? Amit nem tud, az nem faj...
2013. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom már rég elmondtad volna, ha nem félnél attól, hogy ezért elhagy. Félreléptél és nem bánod, ami azért számomra egy kicsit furcsa.

Ha igazán szereted a barátnődet szerintem ez nem történt volna meg ugyanis az ember nem okoz fájdalmat annak akit szeret. Legalábbis szándékosan nem.

Te viszont ezt tetted és azt mondod, hogy kiélted magad. Szegény barátnőd... :(

2013. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tudni szeretném a barátnőd helyében. Adj neki esélyt, hogy eldönthetesse, szeretne egy ilyen emberrel maradni, vagy sem. Még túl fiatalok vagytok ahhoz, hogy így gondolkodj, később is meg fogod tenni, ha nem bántad meg most sem. Ülj le vele őszintén beszélni erről. Ha megbocsát, akkor mégiscsak tiszta lelkiismerettel lehetsz vele együtt (bár szerintem sajnos most is túl tiszta) és legalább nem vesz zsákbamacskát, ha veled szeretné összekötni az életét. Tudom, tudom a ami világban a hűség semmit sem jelent, és mindenkit agybafőbe csalhatunk, a lényeg, hogy ne tudjon róla és akkor mindenki boldog. De nézz egy kicsit magadba. Így becsapod ezt a lányt, esélyt sem adsz neki, hogy maga dönthessen. Te szeretnéd, ha a barátnőd megcsalna de titkolná? Ha valakit megcsalt, akkor nem szereted...
2013. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*megcsalsz
2013. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem éld bele magad a barátnőd helyébe. ha ő csalt volna meg, míg te kint voltál az ABBA és az Ikea hazájában, te szeretnél most tudni róla? hogy reagálnál rá, ha elmondaná? megbocsátanád neki? ezek fényében dönts.
2013. dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%

Ha lepontoznak, ha nem, én semmiképp sem mondanám el.

Megtetted, rakd magadban helyre a dolgokat.

Ha elmondod, nagy valószínűséggel vége a kapcsolatodnak.

Döntsd el mit akarsz. Kiderülni mástól nem fog.

Nem szép dolog amit tettél, de nem egyedi.

2013. dec. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!