Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a feleségetek vagy férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleségetek vagy férjetek, azaz hosszú távú partneretek az a személy is egyben, akivel először voltatok együtt, egy idő után nem kívántok meg mást?

Figyelt kérdés

A fenti kérdés leírja nagyjából mit akarok kérdezni. Tehát ha egész életetekben egy emberrel voltatok, akivel annyira szeretitek egymást, hogy csak vele képzelitek el hosszú távon, egy idő után nem érdekel titeket hogy milyen lehet mással a szex? Egy ilyen dolgot hogy lehet megbeszélni egy kapcsolatban? Teljesen őszinték vagyunk egymással, de egy ilyen kérdést nehéz úgy megfogalmazni, hogy azzal ne bántsam meg azt akit szeretek. Elveszíteni nem akarom, mert életem szerelme, de érdekel az érzések nélküli szex másokkal. Elkülönítem azt az együttlétet, amikor vele vagyok attól, amikor csak érzés nélkül, szükséglet céljából "rakok meg" valakit. Utóbbit alacsonyabb értékűnek tartom, azonban mivel eddig csak egy emberrel voltam életemben, érdekel nagyon az is. Megcsalni gerinctelennek tartom.

A szakíts vele típusú válaszok kíméljenek, mert eszem ágában sincs szakítani.



2017. szept. 6. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
De igen megtettem lehet lepontozni. 37N
2017. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Lehet nem volt egyértelmű a kérdés, ami el van rejtve a sorok között. Nem akarok senkit megcsalni, senkivel szakítani, és az sem érdekel más megcsalta-e a párját. Az érdekelne, hogy lehet ezt megbeszélni. Számomra az nem jelent megcsalást, ha a partner "engedélyével" esetleg Vica versa történik, érzések nélkül, mert tudom hogy velem szerelemből van. És az erősebb mint a biológiai vágy kielégítése. Csak lehet hogy a pár egyik tagja így gondolja a másik nem...
2017. szept. 6. 20:07
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Nekem egy évekig tartó,elég komoly kapcsolatom volt,és kívántam mást a vége felé.Végül is kiléptem belőle,nem akartam magamat meg mást is becsapni.Így is félrelèptem.
2017. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
De igen,természetes a kíváncsiság,meg lehet beszélni.
2017. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben van, hogy neked nem jelentene gondot, ha mindketten szexelnétek mással, "érzelmek nélkül", de vajon ő, hogy állna a kérdéshez? Ez az, amit neked kellene tudnod, ha ismereda párod. Ráadásul, mi lesz, ha esetleg egy ilyen érzelmek nélküli szexbe, érzelmek keverednek, bármelyikőtöknél? Nagyon vékony jég ez...
2017. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Az én férjemmel ezt nem lehet megbeszélni. 1-es voltam.
2017. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam nem volt ilyen még 4 év alatt. (Jó, nem az első partner volt, volt előtte még 1, de az is komoly kapcsolat volt)

Szerintem ki lehet élni egy ember mellett is a szexuális vágyakat ha megvan a kellő szexuális "egyetértés". Mondjuk én alapból nem tudok érzelmek nélkül lefeküdni valakivel, ha a párommal éppen összevesztünk akkor sem tudom rávenni magam. Szerintem ha maga a kapcsolat jól működik és mindketten komolyan gondoljátok, akkor egyrészt nem hül ki a szexuális élet sem, másrészt pedig ahogy te is írtad magasabb értékű egy szenvedélye, érzelmekkel teli együttlét, mint egy alkalmi szex ismeretlennel.

2017. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
9 éve vagyunk házasok, fiatalon kerültünk össze, cska egymással feküdtünk le. Mi ezt elég természetes kérdésként kezeltük. Értem ezt úgy, hogy mindketten elmondtuk, hogy igen, szívesen kipróbálnánk mással, érzelem nélkül, pont azért, amiket leírtál, viszont ezek csak elméleti kérdések. Ki ne akarná az újat, az izgalmasat, neadjisten a szebbet?! Ettől még nem tesszük meg. Pont.
2017. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A szexuális élettel minden rendben, a legmerészebb vágyaimat is ki tudom élni, és ez oda-vissza igaz :). Csak felmerült bennem a kérdés. Nem jellemző hogy ezen pörög az agyam, de valamiért néha elgondolkodok és ez vezetett a kérdés kiírásához.
2017. szept. 6. 21:44
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Ha ismered a párod, akkor el tudod dönteni, hogy lehet e vele ilyen dolgokról beszélgetni elméletben.

Mi is elsők voltunk egymásnak, néhány éve vagyunk együtt, már feljött ez a téma (kíváncsiság, milyen lehet mással...) egyszer kétszer, és simán elbeszélgettünk erről, egyikünk sem sértődött vagy haragudott meg a másikra, mert ilyenek járnak a fejében. Tisztában kell lenni azza, hogy ez természetes dolog, az ember kíváncsi lény, és ez az élet minden területére igaz.

Szerintem simán beszélgethetnél vele erről.

2017. szept. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!