Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4éve vagyok együtt a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4éve vagyok együtt a barátommal. Nagyon szeretem/szerettem. Nem tudom eldönteni, most jött egy másik személy is, aki udvarolgat, beszélgetünk. Nem tudom, mit érzek a barátom iránt! Szerintetek a másik fiú iránti"vágyam"csak hirtelenfelindulás?

Figyelt kérdés
16 éves koromtól vagyok együtt a barátommal. csók kivételével számomra mindenben ő az első! nagyon szeret(t)em. lehet csak azért érdekel a harmadik, mert még nem volt más az életemben? nem tudok dönteni, kit vagy mit szeretnék! félek, hogy rosszul döntök!
2012. nov. 12. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nagyon szereted a jelenlegit, jó a kapcsolat, akkor az újat küldd a picsuba
2012. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pont ezaz, hogy nem tudom, hogy tényleg szeretem vagy már csak a megszokásból vagyunk együtt! olyan döntést meg nem akarok hozni, amit később megbánnék!!! :S
2012. nov. 12. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem leszel tisztában az érzéseiddel véletlenül se tegyél a harmadik fél felé lépést, hátha csak egy hullámvölgybe van a kapcsolatotok. Ezt szépen magadban meg kell rágnod és eldöntened, hogy mit szeretnél.
2012. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nha velem ezt megcsinálta egy csaj. És erröl nagyon negativ élményeim vannak. Miért is engedted be a harmadikat?? Miért a harmadikkal besélgetsz a pasid helyett???

Az a pasi valoszinüleg a bugyid vonzza és annyira nem tisztel h van pasid. és te bedölsz neki. A pasid aki az egész tinikorát neked adta eldobnád egy ilyenért. Már bocsi de ez nekem a tapasztalataim miatt undorito. Nehogy azt hidd h jobb lenne. exem is elhagyott ugyaneddig voltunk együtt ugyaigy és most kinszenvedés az élete:D

És miért??? mert egy másik mindent igért neki. Igérni könnyü teljesiteni már senki nem akarja.

2012. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem tettem eddig semilyen lépést a harmadik felé, csak beszélgetünk meg bókolgat! az a baj nálunk, hogy nekem hiányzik,hogy szeressenek! mivel a barátom nem mindig( sőt a 4 év alatt, talán csak az elején) mutatta ki az érzéseit.

hiába mondom neki, 2 napig szeretget utána meg semmi.. sőt rátesz egy lapáttal, hogy most 200kmre van tőlem.. :( NEM AKAROM megcsalni!! de lehet, csak tényleg mélyponton vagyunk! nem akarok felelőtlen döntést hozni.

2012. nov. 12. 20:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ülj le a pasiddal beszélgetni és nyomosan fejtsdd ki h mi lesz ha nem változtat. Szerintem megérdemel ennyit és ha nemmegy akkor hagydd el és csak utána engedd h udvaroljanak neked.
2012. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előbb vagy utóbb jön valaki és nálad pont most jött. Butaság lenni egy 4 éves kapcsolatot eldobni. Felejtsd el az új udvarlódat, mert csak hülyít téged! Nincs olyan, hogy nem tudod elfelejteni. Legyél hűséges! A pároddal nem léptél tovább hanem még mindig csak jártok és így teljesen mindegy, ha 20 évig is együtt lennél vele, mert csak jártok. Persze, hogy egy kicsit meginogtál, de akkor tegyél ellene. Ne egy flörtölgetős után fuss aki nem tiszteli, hogy van párod.
2012. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, egy beszélgetés nem ártana a pároddal, hátha megoldódna a gond. Azt pedig tényleg számításba kéne venned, hogy a másik srác csak a bugyidat akarja leimádkozni rólad. Ha nem akarod megcsalni, illetve elhamarkodott döntést hozni, akkor bőven érzel még iránta valamit, csak valami gubanc került közétek.
2012. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönömszépen mindenkinek a kommentelést! sokat segítettetek!! :)
2012. nov. 12. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!