Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a feleségem?

Figyelt kérdés

28 évesek vagyunk, 6 éve költöztünk össze.

Féltékeny típus vagyok.

A gyanúsított a fogorvosa.

Mostanában kezdtük el csinaltatni a fogait.

Egyébként élelmiszer boltunk van, ketten visszük, tehát mással nem igazán találkozhat 1-2 hetente.

A gyanú úgy kezdődött, hogy van a paromnak egy lány testvére, és az ő férje (sógor) mondta, hogy miért ehhez jár, mikor annyi jó fogorvos van Pesten... Neki nem tetszik a munkája, csak nők járnak hozzá, mert jól néz ki. Ekkor merült fel bennem a gyanú. A feleségem nagyon védte.

Whatsappon egyeztetnek idopontot, és - tudom egy f+sz vagyok - leellenőrzöm a telefonját. Senkinek nem törli az üzeneteit csak az orvosnak.

Ezenkívül eddig is bomba csaj volt, de most sokat fogyott, még csinosabb lett.

Kevesebb a szex is - mondjuk betudható annak is, hogy sok a munka, nagy a hajtás.

De a legjobban az tette be a kaput, hogy ma véletlenül megláttam onedriveon - ami automatán feltölti a telefonon készített képeket és nekünk ez közös - hogy meglepően gyakran készít magáról pucér fotókat. Telefonrol persze törölte.

Számon kértem. Azt mondta, hogy csak úgy csinálta, nem küldte senkinek. Mert most tetszik magának, hogy fogyott...

Szerintetek?



2017. szept. 9. 18:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
100%
A leggyanúsabb , hogy törli az orvostól kapott üzeneteket. Ezt miért kellene törölni: -jó napot Doktor Úr! Holnap 4 óràra mehetek Önhöz? - Igen persze beírtam. Valószínű azért, mert nem ez áll az üzenetben. 28N
2017. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
75%
Ebből csak az derül ki egyértelműen, hogy te egyáltalán nem bízol benne. Öngerjesztő folyamat, látod már kutakodsz és felállítasz kétes elméleteket. Ha a feleségednek nem hiszel, akkor tőlünk mit vársz?
2017. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
69%
Bocsáss meg, kicsit eltérek a tárgytól, de ha ilyen féltékeny típus vagy, akkor miért nem az agglegény életet választottad? Van bizonyítékod a megcsalásra? Ha nincs, akkor miért aggódsz egy olyan dolog miatt, ami egyelőre csak a fejedben létezik? Ráérsz majd akkor ezen gondolkodni, ha majd kiderül. Addig minek? A feleséged úgysem tudod megkötözni, hogy maradjon otthon.
2017. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
93%
Igazából azt mondanám, hogy túl féltékeny vagy, de nem mondom mégsem. Mégpedig azért, mert az legalábbis elgondolkodtató, hogy az üzenetei közül, csak a fogorvos üzeneteit törli...
2017. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fogyással kezdődött, új ruhák, csinosabb lett. Ja és törölheted az üzeneteit.

Neki bugyis képek voltak.

3 hét múlva nem bírtam, feltörtem a teloját, 60 törölt hívás meggyőző volt.

2017. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:

Valóban bizalmatlan vagyok, sajnos a szüleimmel nehéz volt, megviselt lelkileg, ezért bizalmatlan vagyok.

Azért nem az agglegény életet választottam, mert szeretem őt. Illetve már nem vonz az erkölcsileg kifogásolható nőcsábász élet. Én nem csalnám őt, nemrég pl az igen dekoratív barátnője ajanlkozott föl, igaz eljatszottam a gondolattal, de nem éltem a lehetőséggel. Azóta természetesen már nem barátnők.

Van egy remek tervem, a legközelebbi látogatásnál kiderül az igazság, drukkoljatok, hogy csak képzelődtem :)

2017. szept. 9. 22:04
 7/69 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető hogy van annyi pénzed hogy magánnyomozót fogadjál,akkor ha van ok valamikor bukni fog.
2017. szept. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:

Vettem egy új számot, csináltam kamu üzenet kuldot mintha a doki lenne.

Ráírtam nejemre, hogy "hiányzol".

Nem írt vissza semmit "neki".

Kérdezem tőle, rezgett a telefonod írt valaki?

Azt mondja nem, senki.

Mondom ne hazudj fél szemmel úgy láttam a drága latos doki.

Ja, igen, annyit írt, hogy jó-e az időpont.

Valószínűleg félhetett megmondani mit "írt " vagy nem? Ez jó jel vagy rossz?

2017. szept. 10. 02:42
 9/69 anonim ***** válasza:
100%

Már mindent tudsz,mehetsz a magánnyomozóhoz.

Ügyvédhez.

Gondolom nem akarsz vele maradni.

2017. szept. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
78%
Most meleg a vas.
2017. szept. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!