Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a feleségem? Ma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a feleségem? Ma a munkahelyemről nagyon korán el tudtam jönni, és gondoltam elmegyek a feleségem elé. Fel is hívtam kérdeztem mikor végez, hova megy utána meg hasonlók. Mondta megy a apehba, az önkormányzathoz valamit elintézni.

Figyelt kérdés
Elmegyek érte, beviszem mondtam. Nem kell menjek csak haza még ott a főnöke nem biztos hogy időben végez, utána meg majd besétál elintézni a dolgokat. Nem mondom odamegyek beviszlek, és időben hazaérünk. Elmentem érte és már nem akart az apehba menni csak haza. Intézzük el a fdolgokat , és hazamegyünk. Az apeh csütörtökön zárva ami furcsa mert a feleségem az ilyenben rém pontos. Utána azon gondolkodtam el, hogy amikor mondtam, hogy Én is megyek onnantól nem akart ügyeket intézni. A másik amiért fel.erült a megcsalás kérdése: Kb 2 hónapja nehezen van szex, mindíg kifogás hol a foga, hol a hasa hol a feje fáj. Meg a punci is kapott valami fertőzést amire gyógyszer kellett, amikor azért kérdéseim lettek. De ezek így a mai nappal együtt nagyon aggasztóak. Szerintetek mit tegyek?
2016. szept. 22. 21:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá. De ne úgy hogy: "megcsalsz?"


Hanem inkább:

"Olyan furcsán viselkedsz, valami baj van? Ha bármi van jobb előbb beszélni róla, mint később. Olyan érzésem van a vislekedéseből ítélve mintha már nem szeretnél. Ha találtál mást, inkább mond meg mint később legyen probléma."

2016. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél férfi és kérdezd meg tőle, hogy szerite egy veréb vagy-e. Ne így azért. Ülj le vele és szépen fejtsd ki neki, hogy aggódsz valami miatt és ezt tisztázni szeretnéd. Vagy most kiderülnek a dolgok és intéződik a sorsotok vagy még kattogtatod az agyad ezen egy darabig.
2016. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
100%

Úgy néz ki, valami nem okés nála. Ha tényleg másik pasija van és kicsit használja a fejét leeshetett neki is, hogy benned összeállt a kép.

Várj kicsit, add meg neki a lehetőséget, hogy végre őszinte legyen veled, közben gondolkodj el rajta, hogy mi lenne akkor, ha bebizonyosodna, hogy tényleg megcsal.

Mire a megbeszélésig juttok, már higgad leszel.

2016. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
35%
Válj el. Ez megcsalás.
2016. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
92%

Túl sok gyanús jel,de szerintem ne terítsd ki a kártyáidat túl hamar,mert ha nem akar válni és nem tervez komoly dolgot a másik pasival,akkor letagadja a gyanúsítgatást és még te fogod magad rosszul érezni,hogy rosszat feltételezték róla.

Először legyen bizonyítékod,aztán lépj csak.

Sokszor az őszinte beszélgetés sem jön be,mert ha jó színésznő a feleséged,akkor csak sokkal óvatosabb lesz a jövőben.

2016. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
96%
Az én feleségemnek is akkor lett hpv okozta sebe amikor megcsalt,én meg szorgosan vittem a nőgyógyászához,mint egy rendes férj.Amikor már terhes is lett,de velem nem volt együtt,akkor már leesett,hogy megcsalás áldozata lettem.
2016. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes, én nő vagyok és a páromtól kaptam el egy nemi betegséget, amikor pedig rákérdeztem, hogy ez hogyan lehet, fura volt a reakciója. Elhagytam, bár más gondok is voltak köztünk.

Aztán, szépen lassan eszembe jutottak dolgok, amik akkor nem tűntek gyanúsnak, amikor együtt voltunk, de utólag már látom, figyelnem kellett volna a jelekre. Pl. folyton írogatott valakinek a telefonján, mindig lett egy-két új ismerőse, érdekes módon csak fiatal lányok.

Nehéz dolog ez, ha gyanakszol, akkor az a baj, ha nem, akkor mint az én esetemben is, könnyen kiderülhet, hogy túl naiv voltál...


35/N

2016. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
100%

En csak a nemi betegseg reszehez akartam annyit hozzafuzni h vannak nem szexualisan terjedo nemi betegsegek is ergo nemi betegseg nem egyenlo azzal h megcsal.


Nekem innen ugy tunik h vagy baromira el van cseszve a hazassagotokban vagy tetszik neki valaki a munkahelyen es kezdeti stadiumban van a dolog. Te ismered a feleseged Te tudod h mennyit bir ki a hazassagod, van amelyik tuleli van amelyik nem. A turelmen sok mulik.


Ismerek olyan part ahol a ferj elobb tudta h a felesege szerelmes valakibe mit o maga, megis a pasi turelmesen kivarta amig vegeter a Nagy langolas mikozben a felesege ugyan fizikalisan nem csalta meg de lelkileg Es szexualisan eltavolodott a haveromtol.


Ott volt egy nemi betegseg ami valojaban tok psziches volt, 3 nogyogyasz vizsgalta Es csak az jott ki h felborult a PH-ja, a partarepias tanacsado Meg Azt mondta nekik h a felesege szervezete Igy vedekezik a ferjevel valo szextol tudatalatt.


A lenyeg h a baratom imadja a feleseget, de szabalyosan balvanyozza (irigykedunk is a haverokkal rendesen) es kivarta az egeszet. Beszeltek oszinten a csaj bevallotta h o most halalosan szerelmes a kollegajaba aztan eljott onnan es masfel ev mulva minden rendbejott koztuk de ehhez kellett a spanom kitartasa. Szoval van ilyen is nyilvan ez csak akkor opcio ha igazan szereted a feleseged.


Egyebkent azota sem beszelnek rola, mi a haverokkal neha megemlitjuk de mar nalunk sem tema igazan. Rajtuk keresztul tapasztaltam meg hogy Igy is lehet kezelni valamit.

2016. szept. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kivárós kezelés tényleg jó megoldásnak tűnik. Én is hasonlóan tettem, bár én nő vagyok, és totál összetörtem lelkileg, mikor rájöttem a dologra. Fizikailag nem csalt meg, de talán az érzelmi részt nehezebb feldolgozni, hogy hülyére lettem véve, stb. Viszont még ekkor is szerettem a páromat, képtelen voltam rá haragudni, hajlandó lettem volna elengedni őt, ha úgy dönt. Végig nagyon türelmesen és őszintén beszéltem vele, a mondandója alapján arra következtettem, hogy nem akar elhagyni ő sem, és van még ami összeköt minket. Így kivártam, míg elmúlik nála ez az egész, ő pedig borzasztóan hálás volt azért, hogy ilyen megértéssel álltam a dologhoz. Azóta sokkal mélyebb a kapcsolatunk, nagyon odateszi magát, sokkal jobban, mint eddig. Figyelmesebb és őszintébb velem.
2016. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:
Bizonyítékom nincs arra, hogy megcsal. Annyi, hogy kettő hónapja megváltozott, távolságtartóbb lett, a szexet sokszor hárítja. A puncinak ilyen fehéres váladéka volt, ami a gyógy szertől elmúlt. Szia 7-es. Ha bármi esélye lenne, hogy tőlem kapta el, akkor Szerinted görcsölködnék a dolgon. A heti 3-5 szex nem is tudom most talán a havi mennyiség. Nem is tudom mi az amiért máshoz fordulhatna, amit itthon nincs meg. Milyen jelekből tudhatom, hogy megcsal? Mert Nekem már sajnos ezek is azok,és így csak örlődök. Nem vagyok olyan aki lesegeti a telefonját, a facebook-ját, vagy követi. Megkérdeztem van-e valami gond közöttünk, de szerinte semmi probléma. Jókedvű, rászánta Magát a fogorvosra, mert volt 3 rossz foga, csak Velem más egy kicsit. Na nem nyavalygok tovább, lehet semmi gond csak Én gondolom túl a dolgokat.
2016. szept. 23. 11:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!